Lost Records: Bloom & Rage przesunięto na rok 2025, aby zrobić miejsce dla Life Is Strange: Double Exposure

Długo oczekiwany raport dla Lost Records: Bloom & Rage

Deweloper Don’t Nod Entertainment przesunął premierę swojej nadchodzącej dwuczęściowej narracyjnej gry przygodowej Lost Records: Bloom & Rage na początek 2025 roku. Powodem opóźnienia jest udostępnienie miejsca jej duchowemu kuzynowi, Life Is Strange: Double Ekspozycja, aby zabłysnąć w dalszej części roku.

Strategiczna decyzja

Pierwotnie premiera Lost Records była planowana na koniec 2024 roku, wraz z nadchodzącym Life is Strange. Zamiast konkurować z serią stworzoną przez Don’t Nod, która rozpoczęła się od pierwszego Life Is Strange i była kontynuowana w Life Is Strange 2, zanim twórca Double Exposure, Deck Nine, przejął kontrolę nad Before the Storm w 2017 r. i True Colors w 2021 r., studio wolał przełożyć premierę na 2025 rok.

„Podjęliśmy decyzję o przesunięciu dat premiery Lost Records: Bloom & Rage na początek 2025 roku. Wiemy, że nie możecie się doczekać zarówno Lost Records, jak i nowej gry Life Is Strange, i chcieliśmy się upewnić, że obie mieć dużo miejsca, żeby zabłysnąć. Czekanie będzie tego warte. »

Dwie bardzo oczekiwane gry

Life Is Strange: Double Exposure ukaże się 29 października, a Lost Records: Bloom & Rage, które ukaże się w dwóch częściach, będzie dostępne w przyszłym roku. Obie gry planowane są na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

W międzyczasie obejrzyj zwiastun ujawniający Lost Records: Bloom & Rage, a następnie obejrzyj zwiastun ujawniający Life Is Strange: Double Exposure. Następnie obejrzyj rozszerzony zwiastun rozgrywki Double Exposure, aby dowiedzieć się, w jaki sposób gra będzie nawiązywać do różnych zakończeń pierwszego Life Is Strange.

Czy zagrasz w Life Is Strange: Double Exposure i Lost Records: Bloom & Rage? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.gameinformer.com