Zonai Airbike: Twój własny pojazd do przemierzania Hyrule – Nintendo Life

Zonai Airbike: Twój własny pojazd do przemierzania Hyrule

Przemierzanie Hyrule w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest zawsze przyjemne, jednak piesze wędrówki nie zawsze są najbardziej efektywnym sposobem przemieszczania się. Można wprawdzie wsiąść na konia lub zbudować wózek, ale co powiesz na możliwość dosłownego latania, gdziekolwiek chcesz? To możliwe, a wszystko, czego potrzebujesz, to dwie wentylatory Zonai i drążek sterowniczy Zonai, by zbudować swój własny „Airbike”.

Łączenie tych trzech elementów jest nieco trudne, ponieważ wymaga dokładnego ustawienia kątów, aby pojazd mógł poruszać się względnie prosto. Jednak gdy już to zrobisz, możesz po prostu ustawić go na liście Autobuild i tworzyć kiedy tylko chcesz.

Oczywiście, aby właściwie korzystać z Airbike’a, prawdopodobnie będziesz musiał znacznie ulepszyć swoje akumulatory, w przeciwnym razie prawdopodobnie będziesz latał tylko przez kilka sekund, zanim spadniesz z powrotem na ziemię. Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak ulepszyć baterie w Tears of the Kingdom, przeczytaj nasz przewodnik.

Daj nam znać w komentarzach, czy zbudowałeś swój własny Airbike i co o nim myślisz. A może zrobiłeś coś jeszcze lepszego? Chcemy wiedzieć!

Specyfikacja:

  • Elementy: dwa wentylatory Zonai i drążek sterowniczy Zonai
  • Trudność: średnia
  • Ulepszanie akumulatorów: konieczne

Będąc fanem horrorów na Nintendo Life, Ollie, kiedy nie jest po kolana w świecie Resident Evil i Silent Hill, lubi zanurzyć się w dobrej książce z horrorem, popijając pyszną herbatę. Lubi też długie spacery i słucha wszystkiego, od Motorhead po BB Kinga.

Źródło: Nintendo Life (https://www.nintendolife.com/news/2023/05/random-zonai-airbike-is-the-perfect-custom-vehicle-in-zelda-totk).