Losowo: YouTuber odtwarza klasyczną Zeldę w Minecraft bez modówWidzieliśmy już Zeldę odtworzoną w Minecrafcie, ale najnowszy projekt YouTubera C1OUS3R przenosi ją na wyższy poziom.

Zamiast wzywać zewnętrzne mody i pakiety zasobów do gry Minecraft, aby zadziałały trochę magii, udało im się odtworzyć oryginalną przygodę 2D Linka z widokiem z góry na dół, edytując tekstury i wykorzystując niektóre funkcje w grze, używając tylko „waniliowych” funkcji bloku poleceń do uczynić go „dostępnym na tyle, na ile to możliwe”.

Jak widać na powyższym filmie, projekt kontynuuje tworzenie cały Świat Zelda, dodaj Link, wrogów, a nawet lochy. Efekt końcowy wygląda tak dobrze, że nie można nawet powiedzieć, że działa w Minecrafcie. W filmie jest nawet fragment „reakcji” i można śmiało powiedzieć, że testerzy są pod wrażeniem.

Na początku tego roku ten sam YouTuber udostępnił swoje dzieło oryginału Super Mario Bros. w Minecrafcie – działa całkowicie na waniliowym Minecrafcie bez „modów”. Zrobili też A Jeż Sonic jeden z równie niesamowitymi wynikami.

Jeśli szukasz bardziej oficjalnego sposobu grania w te klasyczne tytuły Nintendo, zawsze możesz je sprawdzić za pośrednictwem bibliotek retro Switch Online. Możesz także wypróbować powyższą grę Zelda Minecraft, korzystając z linków do kanałów YouTube C1OUS3R. Pamiętaj, że będziesz potrzebować wersji gry Minecraft na PC, aby to sprawdzić.

Co sądzisz o tym odtworzeniu Zeldy w Minecraft? Komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/02/random-youtuber-recreates-classic-zelda-in-minecraft-with-no-mods