Losowo: Wyścig Pokémon Crystal Speedrun AGDQ zakończył się pisemnymi przeprosinami dla Bulbasaura


Awesome Games Done Quick, coroczny strumień speedrunningowy, jest obecnie dostępny na Twitchu. Są nawet na dobrej drodze, aby zebrać ponad 3 miliony dolarów — być może nawet zbliżając się do rekordu 3,13 miliona dolarów z 2020 roku — dla Fundacji Zapobiegania Rakowi.

Widzieliśmy już speedruny Mega Man 2, Chicory: A Colorful Tale i Sonic Adventure DX: Director’s Cut, ale prawdopodobnie najważniejszym wydarzeniem dzisiaj mógł być trójstronny wyścig Pokémon Crystal, także losowanie kluczowego elementu.

Co to znaczy? Cóż, keizaron, shenanagans i 360chrism wszyscy próbowali przejść grę (głównym wymogiem jest pokonanie Red), ale wszystkie kluczowe przedmioty (takie jak rower, wędki i bilet SS) zostały przetasowane. To sprawia, że całkiem trudno ukończyć grę w kolejności, ponieważ kilka lokacji będzie wymagało dostępu do określonych kluczowych przedmiotów.

Dowód

Kiedy bieg był w około dwóch trzecich dystansu, shenanagans był na czele, jeśli chodzi o odznakę siłowni — ale potem popełnił błąd, obrażając Bulbasaura, ponieważ najwyraźniej wybranie Bulbasaura jako startera sprawia, że ​​twój speedrun jest znacznie wolniejszy niż pozostali dwaj przystawki. „Jeśli osiągniemy 900 000 $ [during the run], napiszę pisemne przeprosiny” – powiedział – a pracownicy AGDQ dodali to jako kamień milowy.

Godzinę później keizaron wygrał wyścig, pokonując grę w 2 godziny, 12 minut i 39 sekund. 360chrism zajął drugie miejsce, z czasem 2:17:04, a potem… cóż, wtedy czat był trzeci, osiągając ten kamień milowy 900 000 $, zanim shenanagans był w stanie ukończyć, co dało mu czwarte miejsce w wyścigu dla trzech graczy. Auć.

Więc teraz musi przeprosić Bulbasaura. W piśmie. Dobrze mu tak!

Włącz AGDQ (i nie zapomnij przekazać darowizny!), aby zobaczyć speedruny i komentarze najlepszych w branży.

Jakie speedruny podobały Ci się do tej pory? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/01/random-agdqs-pokemon-crystal-speedrun-race-ended-in-a-written-apology-to-bulbasaur