Losowo: trenerzy Pokémon Scarlet i Violet odkrywają legendarną usterkę BLJ


Obraz: Firma Pokémon

Jak być może już widzieliście, Pokémon Scarlet i Violet mają pewną usterkę, która może potencjalnie zostać wykorzystana do wykorzystania gry na różne sposoby. Zasadniczo jest to odpowiednik Pokémon niesławnej usterki skoku w dal w Super Mario 64 – często w skrócie BLJ.

Ten ruch – blisko związany z szybkim bieganiem w wydaniu Super Mario 64 z 1996 roku, został również zauważony w Pokémon Legends: Arceus podczas premiery, a teraz został odkryty w Scarlet i Violet. To tak proste, jak dosiąść legendarnego Koraidona lub Miraidona i stamtąd wspiąć się na górę. Możesz nawet potencjalnie przyspieszyć części gry. Oto spojrzenie:

Centro Pokémon: „W #ScarletViolet odkryto usterkę, która umożliwia wczesne skalowanie. Normalnie Koraidon/Miraidon poślizgnie się, jeśli spróbujesz skoczyć i wspiąć się na zbocze bez umiejętności, ale okazuje się, że jest to tak proste, jak odskoczenie do tyłu, więc nie nie poślizgnąć się”.

Jeśli w ogóle dotyczy to Game Freak lub The Pokémon Company, mogą wydać łatkę. Na razie jednak – jest w grze i prawdopodobnie możesz sam spróbować, pod warunkiem, że masz kopię Scarlet lub Violet.

Czy wypróbowałeś ten niesławny ruch Super Mario 64 w nowych grach Pokémon? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/random-pokemon-scarlet-and-violet-trainers-discover-legendary-blj-glitch