Losowo: Spokojnie, były burmistrz miasta Animal Crossing, Tortimer, żyje i ma się dobrze


Tortimer (Zdjęcie: Nintendo)

Przed Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty został nawet wydany na Nintendo Switch, fani zauważyli niesamowity nagrobek w jednym z zwiastunów gry. Wielu członków społeczności uczepiło się tego w tamtym czasie, co doprowadziło do teorii, że ukochana postać z serii symulacji społecznościowych Nintendo umarła.

W tamtym czasie wielu tak myślało móc był były burmistrz miasta, Tortimer – który przeszedł na emeryturę w Skrzyżowanie zwierząt: nowy liść na 3DS. Cóż, przewiń do dzisiaj i odkryto, że Tortimer wciąż żyje i ma się dobrze. Tak, zgadza się, stary żółw wciąż kopie – oto jak zareagowały media społecznościowe:

W kolejnej bezpłatnej aktualizacji Animal Crossing: New Horizons, zaplanowanej na 5 listopada, gracze będą mogli znaleźć Tortimera na Harvey’s Island w zupełnie nowej sekcji placu z różnymi innymi zwierzętami, które oferują różne rodzaje usług. Tortimer pomoże graczom zarządzać ich pamięcią, wyglądem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich powracających postaciach w grze, koniecznie zajrzyj do naszego poradnika. Jak zareagowałeś na pojawienie się Tortimera w najnowszym Animal Crossing Direct? Zostaw komentarz poniżej.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/random-relax-animal-crossings-former-town-mayor-tortimer-is-alive-and-well