Nieoficjalny Rosyjski Pokédex – Przetłumaczony na pełne wersje!

Rosyjski Pokédex – Nieoficjalny, ale przezabawny

Jeśli jesteś fanem Pokémonów, na pewno dobrze znasz oryginalnych 151 Pokémonów. Jednak mieszkańcy Rosji nigdy nie mieli oficjalnego tłumaczenia oryginalnego Pokédexu, co sprawiało, że znajomość mocnych i słabych stron oraz zachowania Pokémonów była trudna. W związku z tym Alexander Zhitinsky stworzył własny Pokédex, korzystając z dostępnych zasobów.

Teraz, dzięki pracy wykonanej przez Did You Know Gaming i Nintendo Russia Aneta Ilvers, rosyjski Pokédex został w pełni przetłumaczony, a wyniki są przezabawne. Film trwa nieco ponad dwie godziny, więc warto zarezerwować sobie trochę czasu, aby go obejrzeć.

Czy Nintendo powinno wprowadzić część informacji do kanonu?

Co sądzisz o nieoficjalnym rosyjskim Pokédexie? Czy Nintendo powinno wprowadzić część informacji do kanonu? Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej!

Powiązane gry

  • Pokémon czerwony i niebieski Recenzja
  • Przewodnik: Lista Mega Ewolucji Pokémon GO – Jak zdobyć Mega Energię
  • Przewodnik: Specjalne ewolucje Pokémon GO – jak zdobyć Pangoro, Sylveon, Glaceon, Aromatisse, Slurpuff, Sirfetch’d, Galarian Cofagrigus i więcej
  • Przewodnik: Pokémon GO Eevee Evolutions Ranking – Jak zdobyć Sylveon, Leafeon, Glaceon, Umbreon, Espeon, Vaporeon, Jolteon i Flareon
  • Przewodnik: Pokémon GO – najrzadsze pokemony, w tym dzikie, błyszczące, mityczne i regionalne połowy
  • Przewodnik: Pokémon Sword And Shield: Pokédex Region Galar

Będąc fanem horrorów na Nintendo Life, Ollie, kiedy nie jest po kolana w świecie Resident Evil i Silent Hill, lubi zanurzyć się w dobrej książce z horrorami, popijając pyszną herbatę. Lubi też długie spacery i słucha wszystkiego, od Motorhead po BB Kinga.

Źródło: Nintendo Life.