Super Mario Bros. film przebił miliard dolarów, ale nielegalny przeszł w sieci wzbudza zainteresowanie

Mario przekracza miliard dolarów w kasach, ale nielegalny przesył filmu w mediach społecznościowych wzbudza zainteresowanie

Film Mario oficjalnie przekroczył już 1 miliard dolarów w światowych kasach i chociaż wiele osób na całym świecie prawdopodobnie już go widziało, niedawne nielegalne przesłanie w mediach społecznościowych również wzbudziło zainteresowanie.

Jak donosi Forbes, konto na Twitterze znane jako „vids that go hard” niedawno przesłało całość filmu Super Mario Bros. w dwóch częściach. Twitter nie zareagował zbyt szybko, a filmy najwyraźniej osiągnęły aż dziewięć milionów wyświetleń w ciągu zaledwie siedmiu godzin, zanim konto – z ponad milionem obserwujących – zostało zawieszone.

Chociaż takie nielegalne przesyłanie filmów nie jest niczym niezwykłym w niektórych zakątkach internetu, nieco zaskakujące jest to, jak długo filmy były dostępne na tej dużej platformie społecznościowej. Forbes łączy to z niedoborem personelu na Twitterze (uważa się, że mody „śpią za kierownicą”) po ostatnich zwolnieniach, a także z kilkoma nowymi opcjami przesyłania dla subskrybentów Twitter Blue.

Pod nowym właścicielem płatna subskrypcja Twitter Blue umożliwia teraz użytkownikom przesyłanie godzinnych filmów wysokiej jakości, co oznacza, że ​​takie klipy filmowe mogą potencjalnie częściej pojawiać się na platformie. To nie tylko Twitter. GoNintendo donosi, że widział również „cały film” przesłany do YouTube. YouTube zazwyczaj dość szybko oznacza i usuwa tego typu przesyłane treści.

Nintendo i Illumination prawdopodobnie nie będą zadowolone, słysząc o tym, ale przynajmniej już zarobiły duże pieniądze w kasie – film zarobił 490 milionów dolarów w Ameryce Północnej i 532 miliony dolarów na całym świecie w zaledwie 26 dni. Jeśli naprawdę nie możesz doczekać się filmu Mario, ale nie chcesz iść do kina, aby go zobaczyć – wypatruj płyty i oficjalnego wydania cyfrowego w najbliższej przyszłości, a zamówienia przedpremierowe są już dostępne.

Twitter Blue umożliwia przesyłanie dłuższych filmów

Pod nowym właścicielem płatna subskrypcja Twitter Blue umożliwia teraz użytkownikom przesyłanie godzinnych filmów wysokiej jakości, co oznacza, że ​​takie klipy filmowe mogą potencjalnie częściej pojawiać się na platformie.

YouTube również ma problem z nielegalnymi przesyłkami

GoNintendo donosi, że widział również „cały film” przesłany do YouTube. YouTube zazwyczaj dość szybko oznacza i usuwa tego typu przesyłane treści.

Film Mario przynosi duże zyski

Nintendo i Illumination prawdopodobnie nie będą zadowolone, słysząc o nielegalnym przesyle filmu, ale przynajmniej już zarobiły duże pieniądze w kasie – film zarobił 490 milionów dolarów w Ameryce Północnej i 532 miliony dolarów na całym świecie w zaledwie 26 dni.

Oczekiwanie na oficjalne wydanie

Jeśli naprawdę nie możesz doczekać się filmu Mario, ale nie chcesz iść do kina, aby go zobaczyć – wypatruj płyty i oficjalnego wydania cyfrowego w najbliższej przyszłości, a zamówienia przedpremierowe są już dostępne.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2023/05/random-mario-movie-illegal-upload-watched-by-millions-on-social-media.