Losowo: Masahiro Sakurai pokazuje swój srebrny przycisk odtwarzania YouTube


W zeszłym miesiącu reżyser Super Smash Bros. Ultimate, Masahiro Sakurai, uruchomił własny kanał YouTube poświęcony tworzeniu gier w języku angielskim i japońskim.

Fani gromadzili się na obu kanałach, a liczba subskrybentów szybko się zwiększyła. Teraz, zaledwie kilka tygodni później, pokazał srebrny przycisk Play, który otrzymał od YouTube za przekroczenie 100 000 subskrybentów. Wykorzystał również tę okazję, aby jeszcze raz podziękować fanom za wsparcie. Oto jego wiadomość od Tłumacza Google:

„Szybko!!!! Nadszedł czas, aby wziąć tę tarczę. To wszystko dzięki tym, którzy subskrybowali mój kanał. Bardzo dziękuję!”

Jego anglojęzyczny kanał ma teraz ponad 440 000 subskrybentów. Łącznie jego japońskie i angielskie kanały przekroczyły już 800 tys. subskrybentów. Następnym przyciskiem Play jest przycisk Gold, który wymaga miliona subskrybentów.

Sakurai ma teraz na swoim kanale ponad 10 filmów, a jego najnowszy skupia się na możliwości kopiowania w Kirby’s Adventure. Każdy film przesłany przez Sakurai jest udostępniany na obu kanałach w języku japońskim i angielskim.

I chociaż zyskał dużą popularność, Sakurai już kilka razy powiedział, że nie interesują go zarobki z żadnego kanału. Chce po prostu oddać się branży gier, a także pomóc początkującym twórcom gier na całym świecie.

Czy do tej pory przyczyniłeś się do sukcesu Sakurai na YouTube? Zostaw komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/random-masahiro-sakurai-shows-off-his-silver-youtube-play-button