Losowe: ogłoszenie Nintendo Direct wysyła spekulacje o finale DLC Smash Bros. do Overdrive


Jak zapewne słyszeliście, jutro odbędzie się nowa transmisja Nintendo Direct. Prezentacja potrwa „mniej więcej” 40 minut i ma skupiać się „głównie” na grach na Nintendo Switch, które pojawią się tej zimy.

Chociaż słyszeliśmy różnego rodzaju plotki od Game Boya, który pojawił się na Nintendo Switch Online po tajemnicze ujawnienie nowego kontrolera w czołówce tego Directa, pojawiły się również dużo spekulacji na temat ostatecznej zapowiedzi myśliwca DLC dla Super Smash Bros. Ultimate, i wydaje się, że teraz weszło w nadmierną dynamikę, gdy fani z całego świata robią co możliwe ich ostateczne prognozy.

Dla własnej rozrywki podsumowaliśmy niektóre z najważniejszych wydarzeń. Wydaje się, że są to zwykłe imiona, takie jak słynna postać anime Goku (która wielu twierdzi, że nie kwalifikuje się do Smash), Crash Bandicoot – który obecnie świętuje 25-lecie, maskotka Xbox Master Chief, przedstawiciel prawny Capcom – Phoenix Wright, Pokémon, Sora z serii Kingdom Hearts, Waluigi i nie tylko.

Chociaż reżyser gry, Masahiro Sakurai, wielokrotnie powtarzał, że to naprawdę będzie ostateczny wojownik, Niektóre Fani wciąż są otwarci na pomysł Fighters Pass 3…

Opracowaliśmy również własne prognozy w ostatniej chwili w naszym najnowszym filmie Nintendo Direct, który możesz obejrzeć tutaj:

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/09/random_nintendo_direct_announcement_sends_smash_bros_final_dlc_fighter_speculation_into_overdrive