Losowe: Mordercze oczy Myszki Miki w Disney Dreamlight Valley zostały naprawione


Zdjęcie: Nintendo Life / Gameloft

Disney Dreamlight Valley to nieszkodliwa, urocza, aprobowana przez Disneya zabawa, prawda? Cóż… chyba, że ​​iteracja Myszki Miki w grze nie wystraszyła ciebie. Gracze od tygodni denerwują oczy kultowej myszy.

Brzmi prosto, ale jeśli zobaczysz to w akcji, możesz być nieco zaniepokojony. Zasadniczo oczy Mickeya nie są poprawnie odwzorowane, co oznacza, że ​​zawsze wygląda, jakby był… gapiowski, w szczególny sposób. Jakby chciał cię zamordować czy coś. Tyle że już nie, ponieważ wraz z wydaniem aktualizacji Królestwa Blizny, jego oczy zostały naprawione. Uff.

Na wypadek, gdybyś przeoczył te złowrogie czarne oczy, które przeszywają twoją duszę, złapaliśmy Mickeya na gorącym uczynku (lub z białymi oczami?) na scenie w Dreamlight Valley, wyglądając absolutnie, całkowicie normalna.

Użytkownik Twittera Chwistopher porównuje spotkanie z myszką maskotką po raz pierwszy jako „grę grozy” w dość wyczerpującym klipie (więc ostrzegaj, jeśli na nią klikniesz). I inni, jak GC, podzielił się dziwnym selfie z Mickeyem, a jego prawe oko z pewnością przyprawia nas o dreszcze. Nawet Kotaku włączył się do akcji, dzieląc kilka niepokojących spotkań z myszą.

Ale niestety, puste, martwe spojrzenie Mickeya nie jest już w grze, naprawione przez dużą starą aktualizację. westchnienie. Cóż, śmiertelne spojrzenie Mickeya na zawsze pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach. Choć może powinniśmy być wdzięczni — mieszkańcy Doliny Snów przynajmniej poczują się teraz bezpieczniej!

Och chłopcze, czy jesteś smutny żegnasz się z morderczymi oczami Mickeya? Daj nam znać w zwykłym miejscu!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/10/random-mickey-mouses-murderous-eyes-in-disney-dreamlight-valley-have-been-fixed