Los Zacka w remake’u Final Fantasy VII

Remake Final Fantasy VII: Czy Zack wciąż żyje?

Final Fantasy VII Remake zszokowało fanów oryginalnej gry, gdy Cloud i drużyna opuścili Midgar. Zack, bohater Crisis Core: Final Fantasy VII i kluczowa postać z przeszłości Cloud, Aerith i Sephiroth, wydaje się żyć i pomógł kontuzjowanej Cloud dotrzeć do Midgara. Stanowi to wyraźny kontrast z jego losem w oryginalnej ciągłości, w której został zabity, a jego Buster Sword został przekazany Cloudowi.

Ewolucja losu Zacka jest charakterystyczna dla podejścia zespołów Final Fantasy VII Remake i Rebirth do materiału źródłowego. „Jeśli będziemy podążać za oryginałem i pozostać wierni, myślę, że tego brakuje w samej grze” – mówi reżyser Naoki Hamaguchi. „Dzięki elementom takim jak Whispers czy Zack – tym nowym elementom wprowadzonym w Remake’u lub Rebirth – naprawdę daje to graczom poczucie, że na ich podstawie być może zakończenie będzie inne od tego, co znamy z oryginału i wywoła tego rodzaju niespodziankę i oczekiwanie. Budowanie tajemnicy to coś, co naprawdę chcieliśmy, aby gracze poczuli się w Rebirth. »

Crisis Core: Spotkanie Final Fantasy VII

W Final Fantasy VII Rebirth Zack wydaje się odgrywać bardziej określoną rolę. „Dzięki temu gracze będą mogli lepiej doświadczyć i zrozumieć świat Final Fantasy VII oraz pogłębić swoje zrozumienie świata Final Fantasy VII” – mówi Hamaguchi. „Wykorzystaliśmy postać Zacka, aby przedstawić połączoną wizję intencji twórcy oryginalnej historii i scenariusza Kazushige Nojimy, dyrektora kreatywnego Tetsuyi Nomury i producenta Yoshinori Kitase na temat tego, jak powstał świat Final Fantasy VII i jakie są w nim zasady. i zasady rządzące tym światem. Będzie to reprezentowane poprzez postać Zacka. Podobnie jak Whispers w tej historii, Zack jest równie ważną, kluczową i kluczową postacią w tej historii, która moim zdaniem spodoba się fanom w Rebirth. »

Choć Hamaguchi i zespół nie podali zbyt wielu szczegółów, z pewnością zaostrzyło to mój apetyt i sprawiło, że zapragnąłem wrócić do Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, nawet jeśli nie jest to część nurtu ciągłego. Final Fantasy VII Rebirth ukaże się na PlayStation 5 29 lutego. Aby uzyskać więcej informacji na temat Final Fantasy VII Rebirth, udaj się do naszego ekskluzywnego centrum za pomocą poniższego banera!

Źródło: www.gameinformer.com