Lollipop Chainsaw RePop: Zombie Action Game Remaster ukaże się 25 września na PS, Xbox, Switch i PC.

Z radością ogłaszamy, że wydawca i deweloper Dragami Games ujawnił, że Lollipop Chainsaw RePop, remaster gry akcji o zombie z 2012 roku, ukaże się 25 września na PlayStation, Xbox, Switch i PC. Dragami ujawnił tę datę premiery w pierwszym zwiastunie RePop, który przedstawia niektóre zremasterowane elementy rozgrywki i postacie napotkane przez graczy w grze.

Ulepszenia Lollipop Chainsaw RePop

Oprócz zwiastuna, Dragami ujawniło także różne szczegóły związane z remasterem Chainsaw Lollipop, m.in. fakt, że PlayStation 5, Xbox Series, Xbox One i Switch obsługują rozdzielczość 1080p i 30 FPS. Dragami twierdzi, że RePop oferuje krótszy czas ładowania, lepszą reakcję aparatu i klawiszy, zwiększoną prędkość ataku, a także większą prędkość ruchu.

Dodatkowo, Chainsaw Blaster ma teraz funkcję automatycznego włączania, tryb automatycznego strzelania i zwiększoną maksymalną liczbę amunicji, a kombinacje są teraz dostępne od początku gry. Nick Roulette przeszedł modyfikacje, podobnie jak minigry. Ponadto nowa funkcja automatycznego QTE jest teraz domyślnie włączona.

Obejrzyj zwiastun rozgrywki Lollipop Chainsaw RePop:

Lollipop Chainsaw RePop będzie dostępny od 25 września na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switcha i PC.

Więcej informacji można znaleźć w oryginalnej recenzji Lollipop Chainsaw opublikowanej przez Game Informer.

Czy we wrześniu zagrasz w Chainsaw Lollipop RePop? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com