Little Nightmares 3 przesunięte na rok 2025 przez Supermassive Games

Wiadomości dotyczące opóźnionej premiery gry wideo Little Nightmares 3

Spodziewane opóźnienie

Supermassive Games ogłosiło przełożenie premiery Little Nightmares 3, powołując się na potrzebę „dodatkowego czasu na przygotowania”. Z oświadczenia opublikowanego w mediach społecznościowych wynika, że ​​deweloper Dark Pictures podkreślił, że ponieważ jakość jest dla nas najwyższym priorytetem, premierę gry przesunięto na rok 2025. Od czasu zapowiedzi Little Nightmares 3 na targach Gamescom w zeszłym roku społeczność niecierpliwie czekała na powrót do gry świat gry.

Zmiana kierunku

Zaplanowana na rok 2025 gra Little Nightmares 3 stanowi punkt zwrotny, ponieważ jest to pierwsze dzieło z serii, które nie zostało opracowane przez oryginalne studio Tarsier Studios. Supermassive Games, znane z Antologii The Dark Pictures i Until Dawn, przejmuje stery, oferując przygodę z udziałem dwóch nowych bohaterów. Niestety, choć możliwa jest kooperacja online, gra nie zaoferuje lokalnego trybu kooperacji.

Wciągające doświadczenie

Producentka Bandai Namco, Coralie Feniello, podkreśliła znaczenie współpracy, o którą prosili fani, zapewniając jednocześnie, że gra będzie oferować pełne wrażenia z rozgrywki dla jednego gracza. Dodanie trybu kooperacji online powinno wzbogacić wrażenia z gry, dając graczom możliwość odkrywania uniwersum Little Nightmares 3 ze znajomym.

Źródło: www.eurogamer.net