Listopadowa aktualizacja Saints Row dokuczała: „To bestia!”


Saints Row zyskuje olbrzymi nowa aktualizacja i mówi się, że to „bestia”.

Według Saints Row’s Patch Hub nowa aktualizacja jest w drodze w listopadzie i wygląda na to, że ma dodać wiele nowych funkcji.

„Chcielibyśmy również skorzystać z okazji, aby podziękować za cierpliwość, podczas gdy przygotowaliśmy tę aktualizację do wydania” – potwierdzili deweloperzy. „Zawiera ponad 200 poprawek i aktualizacji poprawiających jakość życia, więc jest to bestia!”

Aktualizacja zawiera wiele nowych funkcji, ale przede wszystkim usprawnia kooperację.

Zgadza się – system współpracy w Saints Row zostaje ulepszony, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie ci współpracować ze znajomymi i siać chaos na Santo Ileso.

„Kooperacja była dla nas ogromnym priorytetem” – wyjaśnili. „Znaczny wysiłek włożono w zapewnienie, że wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem – w tym z łącznością, problemami z minimapą i odpowiednim kredytem nagród dla graczy. Zabawa z przyjacielem w Santo Ileso powinna być o wiele bardziej płynna!”

Dodatkowo gracze powinni zobaczyć ulepszenie w wyzwaniach i przedmiotach kolekcjonerskich – będą one teraz prawidłowo śledzone, a wszystkie ukończone wyzwania powinny być przyznawane z mocą wsteczną.

Nadchodząca aktualizacja pojawi się później w listopadzie i będzie zawierać:

  • Bardziej zrównoważone starcia bojowe
  • Więcej Świętych wędruje po ukończonych dzielnicach
  • Więcej miejsc na pojazdy i 7 nowych lokalizacji w garażu
  • Więcej pieszych i policji
  • Łatwiej uciec przed poziomami rozgłosu
  • Suwak wysokości głosu, aby jeszcze bardziej dostosować swoją postać
  • Dotykowe sprzężenie zwrotne PS5

Wciąż jest jeszcze wiele innych ulepszeń i dodatków, a pełne informacje o łatce zostaną opublikowane wraz z aktualizacją, gdy wejdzie ona w życie pod koniec tego miesiąca.

Recenzja IGN Saints Row dała wynik 6/10 i powiedziała: „Jest kilka spektakularnych momentów fabularnych, a miasto Santo Ileso służy jako rozległy nowy plac zabaw pełen zaskakująco przestarzałych i nieinteraktywnych rozrywek, ale wyraźny brak nowych pomysłów na rozgrywkę – i częstotliwość, z jaką niektóre z jego najmniej interesujących są ponownie wykorzystywane – oznacza, że ​​Saints Row przypomina bardziej powtarzalne bieżnikowanie niż właściwy restart. To zdecydowanie nowy gang Świętych, ale są oni winni tych samych starych grzechów”.

Chcesz przeczytać więcej o Saints Row? Sprawdź każdą personalizację postaci w fabryce bossów Saints Row, a także dlaczego każdy sequel Saints Row powinien być restartem.

Ryan Leston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Źródło : https://www.ign.com/articles/saints-row-november-update-teased-its-a-beast