Life is Strange: Double Exposure oferuje swoim graczom dwutygodniowy wcześniejszy dostęp!

Life is Strange: Double Exposure, bardzo oczekiwana edycja

Najnowsza gra Life is Strange, Double Exposure, została ogłoszona podczas niedawnej prezentacji Xbox Games Showcase i mamy ważną informację dla osób, które chcą w nią zagrać tak szybko, jak to możliwe.

Najdroższa edycja gry, Ultimate Edition (80 dolarów), pozwala graczom rozegrać dwa pierwsze rozdziały na pełne dwa tygodnie przed jej oficjalną premierą, która ma nastąpić 29 października. Nierzadko zdarza się, że droższe edycje gry odblokowują się kilka dni wcześniej lub, jak w przypadku Call of Duty z ostatnich lat, cały tydzień na kampanię. Jednak Double Exposure oferuje dwutygodniowy wcześniejszy dostęp, co jest nowością i rzadkością w przypadku gier niefree-to-play.

W przypadku serii takiej jak Life is Strange, w której spodziewane są zwroty akcji, dodatkowym wyzwaniem dla fanów może być zapewnienie, że rozgrywka będzie wolna od spoilerów, jeśli nie chcą płacić więcej. Na szczęście tylko rozdziały 1 i 2 są dostępne z wyprzedzeniem – rozdziały 3 i późniejsze zostaną odblokowane dopiero po pełnej premierze 29 października.

Oprócz dwutygodniowego wcześniejszego dostępu, Double Exposure Ultimate Edition zawiera pięć dodatkowych pakietów strojów i premię za zamówienie w przedsprzedaży. Standardowa edycja Double Exposure kosztuje 50 dolarów, a wersja Deluxe kosztuje 60 dolarów. Wersje te zostaną odblokowane 29 października.

Double Exposure opowiada historię Max Caulfield, która odkrywa, że ​​jej nowa przyjaciółka, Safi, została zamordowana i leży martwa w śniegu. Max chce ją uratować, więc ona próbuje cofnąć się w czasie, ale zamiast tego otwiera nową równoległą linię czasu, w której Safi wciąż żyje i walczy o życie.

„Max zdaje sobie sprawę, że zabójca wkrótce uderzy ponownie – w obu wersjach rzeczywistości. Czy dzięki swojej nowej mocy poruszania się między dwiema liniami czasu Max może rozwiązać to samo morderstwo i mu zapobiec? » możemy przeczytać w opisie gry.

Za grę Double Exposure odpowiada niemieckie studio gier Deck Nine, które w tym roku trafiło na pierwsze strony gazet ze względu na rzekome toksyczne środowisko pracy i nazistowskie obrazy pojawiające się w jego bazach danych. Deck Nine przejął rozwój serii Life is Strange od twórcy serii Don’t Nod.

Źródło: www.gamespot.com