Life By You, konkurent Paradox Interactive, został anulowany.

Konkurencja gry Paradox Interactive, Life By You, została anulowana. Po wielu opóźnieniach Paradox podjął decyzję o anulowaniu projektu, stwierdzając, że Life By You nie wydaje się przynosić efektów, nawet po dodatkowym czasie.

Anulowanie życia przez Ciebie

Zastępca dyrektora generalnego Mattias Lilja, udostępniony na forach Paradox Interactive, ogłosił anulowanie. Lilja powiedziała, że ​​po przełożeniu premiery wczesnego dostępu na kilka tygodni przed jej pierwszą premierą, Paradox Interactive zdecydowało się na ponowną ocenę Life By You, co doprowadziło do anulowania gry.

„Chociaż przesunięcie terminu było opcją, gdy poświęciliśmy czas na szersze spojrzenie na grę, stało się dla nas jasne, że droga do premiery, której byliśmy pewni, była zdecydowanie zbyt długa i niepewna” – powiedziała Lilja. „Nie oznacza to, że gra nie wykazała obiecujących cech; Life By You miało kilka mocnych stron i ciężką pracę oddanego zespołu, który pomógł je urzeczywistnić. Kiedy jednak dotrzemy do punktu, w którym uznamy, że więcej czasu nie zbliży nas wystarczająco blisko wersji, z której bylibyśmy zadowoleni, wówczas uważamy, że najlepiej będzie przestać. »

Obiecujący konkurent Simsów

Life By You miało oferować całkowicie otwarty świat, wraz z pojazdami, dialogami w prawdziwym języku i pełną personalizacją miast i domów każdego gracza w grze. Ogłoszona w maju 2023 r. gra Life By You miała nawet datę wczesnego dostępu 4 czerwca, ale została przełożona na czas nieokreślony, zanim została anulowana. Strona Life By You na Steamie jest w tej chwili nadal aktywna.

Źródło: www.gamespot.com