Lies of P: kontynuacja potwierdzona i zapowiedzi DLC!

Kłamstwo stulecia

Od wrześniowej premiery Lies of P zbiera entuzjastyczne recenzje zarówno od krytyków, jak i fanów. Przyznaliśmy jej jedną z najwyższych ocen w tym roku. Więcej informacji znajdziesz w naszej recenzji Lies of P w Game Informer. Po wrześniowej aktualizacji, która wprowadziła różne zmiany ułatwiające grę RPG akcji w stylu Souls, reżyser gry Jiwon Choi opublikował list od reżysera, w którym potwierdza plany dotyczące kontynuacji Lies of P, drażniąc DLC do gry dwoma nowymi obrazami i nie tylko .

Lies Of P: Kontynuacja potwierdzona

W filmie Choi zaczyna od podziękowania graczom za pomoc w sprzedaży miliona egzemplarzy w niecałe dwa miesiące od premiery. Następnie subtelnie wtrąca zdanie, które potwierdza, że ​​gra inspirowana Pinokiem będzie miała kontynuację.

„Naszym najwyższym priorytetem jest opracowanie DLC i praca nad kontynuacją” – mówi Choi w liście reżysera. „Zespół programistów wkłada wiele wysiłku, przeprowadzając burzę mózgów i badając różne aspekty projektu. »

To wszystko, co Choi ujawnia na temat kontynuacji, ale pokrzepiająca jest świadomość, że zespół nad nią pracuje. Jeśli skończyłeś Lies of P i widziałeś scenę po napisach, prawdopodobnie domyślasz się, dokąd zmierza historia. Chyba, że ​​jest to zaplanowane w DLC…

Dodatek The Lies of P: uwodzicielska przekąska

A skoro mowa o DLC, Choi dzieli się także dwoma nowymi obrazami z DLC Lies of P, który jest w fazie tworzenia. Pierwsze zdjęcie wydaje się przedstawiać laboratorium, być może miejsce, w którym mieszkańcy Kratu eksperymentowali na ludziach, aby stworzyć potwory napotkane w drugim połowa Kłamstw P. Drugi obraz jest zupełnie inny i przedstawia Pinokia na łodzi na wodzie. Ma bardzo piracki klimat i są widoczne wskazówki, że to DLC może zabrać nas do Nibylandii, aby pomóc (lub walczyć) Kapitanowi Hakowi, Piotrusiowi Panowi i innym. Pozostaje to jednak czystą spekulacją; spójrzcie sami i dajcie nam znać, co myślicie!

„Nawet po premierze nadal niezachwianie staramy się dostarczać graczom fascynującą i niezapomnianą historię” – powiedział Choi. „Aby to osiągnąć, jesteśmy w pełni zaangażowani w rozwój DLC. Uwielbiam patrzeć, jak gracze spekulują i dyskutują na temat różnych aspektów, czekając na DLC. Za każdym razem, gdy spotykamy się z pomysłowymi i twórczymi hipotezami, moje serce bije szybciej i czuję ciepło. To oczekiwanie jest naprawdę ekscytujące. »

Nadchodzące szczegóły dotyczące aktualizacji Lies Of P

W innym miejscu listu reżysera Choi dzieli się szczegółami na temat nadchodzącej aktualizacji, która sprawi, że Lies of P będzie tańsze. Oto szczegóły aktualizacji i plany na przyszłość:

  • Zespół dostosuje wydajność kombinacji ostrza i rękojeści dostępnych w grze.
  • Studio ułatwi pokonanie Pacynki Łopaty w Venigni Works.
  • Umiejętność Podwyższony Unik będzie podstawowa, a Polendia doda dwa dodatkowe Kwarc do swojego pierwszego etapu w sklepie, aby pomóc Ci szybciej ulepszyć Organy P.
  • Do gry zostanie dodana maska ​​i kostium Alidoro, które będą bezpłatne dla wszystkich graczy.
  • Zostanie dodane dodatkowe miejsce na akcesoria do twarzy, aby umożliwić graczom noszenie czapek i okularów.
  • Do gry zostaną dodane nowe akcesoria, w tym Kapelusz Alchemika i dodatkowe okulary.
  • Zespół przygotowuje wydanie ścieżki dźwiękowej gry, na której znajdą się niemal wszystkie utwory i łącznie ponad 60 utworów.

Choi twierdzi, że zespół wciąż omawia plany wydania aktualizacji, ale planuje wydanie tej aktualizacji w tym miesiącu.

I tyle dowiedzieliśmy się z listu od reżysera Kłamstw P.

Nie ma nic więcej do doniesienia, poza tym, że zapraszamy Cię do przeczytania recenzji Lies of P w serwisie Game Informer, a następnie zapoznania się ze wskazówkami, sekretami i innymi informacjami, które pomogą Pinokio przetrwać Krata w Lies of P. Następnie dowiesz się, jak wprowadzono wrześniową aktualizację różne zmiany ułatwiające grę.

Czy grałeś w Lies of P? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com