Lies Of P, gra akcji Pinokio, teraz dostępna w Xbox Game Pass

Szukasz nowej, ekscytującej gry, którą możesz dodać do swojej kolekcji? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce! W ramach Xbox Game Pass czeka na Ciebie niespodziewana niespodzianka. Wyczekiwana gra akcji Lies Of P jest już dostępna na platformie gier wideo. Neowiz Games i Round 8 Studios zapraszają Cię do zanurzenia się w fascynujący świat gry Soulslike z domieszką Pinokia!

Wciągające doświadczenie

W Lies Of P możesz wcielić się w Pinokia, mechaniczną marionetkę posiadającą wyjątkową zdolność kłamania. W dążeniu do odnalezienia swojego stwórcy, Geppetto, w niebezpiecznym mieście Krat zmierzysz się z innymi marionetkami i ludźmi. Wykorzystaj swoje umiejętności, aby mądrze kłamać, aby zatriumfować nad przeciwnikami i osiągnąć postęp w grze.

Dzięki mrocznemu uniwersum i wspaniałej rekonstrukcji epoki Belle Époque, Lies Of P wyróżnia się na tle swoich poprzedników. Pomimo oczywistej inspiracji, rozgrywka oferuje ekscytującą akcję, która Cię urzeknie.

Już dostępny

Nie marnuj kolejnej minuty! Lies Of P jest już dostępne w ramach Xbox Game Pass. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Pinokia, czy miłośnikiem gier akcji, ten tytuł z pewnością zapewni Ci zabawę i zapewni godziny ekscytującej przygody.

Gra została uruchomiona na Xbox i Steam o 8:00 PT / 11:00 EST, a wersja na PlayStation 5 zostanie odblokowana dziś wieczorem o 21:00 PT / 12:00 EST.

Znakomity wybór gier

Lies Of P dołącza do imponującej listy wysokiej jakości gier dostępnych w ramach Xbox Game Pass. Dołącz do grona graczy, którzy poznali już fascynujące światy Sea Of Stars, Starfield i Solar Ash. Te gry są również dostępne wyłącznie w ramach Xbox Game Pass.

Warto dodać, że na dzień 15 września z serwisu opuściło dziewięć gier, w tym Metal: Hellsinger i Civilization 6. Jeśli interesują Was te gry, koniecznie je pobierzcie, zanim znikną całkowicie.

Więc na co czekasz? Zanurz się teraz w niezwykłym świecie Lies Of P i odkryj prawdziwą moc Pinokia. Nie przegap tej okazji, aby przeżyć wyjątkową przygodę!

Źródło: www.gamespot.com