LEGO Fortnite pojawi się w Fortnite 7 grudnia

LEGO Fortnite: nowe doświadczenie w grach survivalowych

LEGO Fortnite to zupełnie nowa gra o przetrwaniu i budowaniu, która pojawi się w Fortnite 7 grudnia 2023 r. To pierwsza gra będąca owocem długoterminowej współpracy pomiędzy Epic Games a Grupą LEGO. Chociaż szczegóły są nadal trochę pobieżne, ujawniono, że „W LEGO Fortnite gracze będą mogli odkrywać rozległe, otwarte światy, w których zderzają się magia budowania LEGO i Fortnite. Zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie osób w każdym wieku, gra będzie zachęcać do kreatywności, eksperymentowania i współpracy poprzez zabawę.

Partnerstwo pomiędzy Epic Games a Grupą LEGO

Epic Games i Grupa LEGO ogłosiły partnerstwo na rok 2022, a jego celem jest „kształtowanie przyszłości Metaverse i zapewnienie wszystkim dobrej zabawy i bezpieczeństwa”. Partnerstwo opiera się na trzech zasadach, a wszystkie trzy zostały uzgodnione zarówno przez Epic Games, jak i Grupę LEGO:

  • Ochrona prawa dzieci do zabawy priorytetem jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.
  • Ochrona prywatności dzieci stawiając na pierwszym miejscu swoje interesy.
  • Daj dzieciom i dorosłym narzędzia które dają im kontrolę nad ich cyfrowymi doświadczeniami.

To ogłoszenie następuje tuż po rozpoczęciu wydarzenia „Wielki Wybuch” w Fortnite, które wita nas w rozdziale 5 Fortnite: Podziemie, w którym zostaną również dodane długo oczekiwane skórki Petera Griffina i Solid Snake, nowa wyspa, modyfikacje broni, nowy pociąg, który będzie podróżować po mapie i wiele więcej.

LEGOFortnite rozpoczyna odliczanie

Przygotuj się na zupełnie nową przygodę związaną z budowaniem i przetrwaniem! 🦙 #LEGOFortnite pojawi się w Fortnite 7 grudnia.

Dowiedz się więcej: https://t.co/hpbGoNQXF7

Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Eminema w Fortnite, jak niedawno przeżył swój najważniejszy dzień dzięki Fortnite OG, i zobacz, jak tworzymy kalendarze adwentowe LEGO na rok 2023 dla Harry’ego Pottera, Avengers i Gwiezdnych Wojen.

Źródło: www.ign.com