Lego Fortnite: Imponujący nowy tryb Gwiezdnych Wojen do odkrycia!

Lego Fortnite: nowy dodatek do Gwiezdnych Wojen

Nowe doświadczenie Lego Star Wars w Fortnite

Tryb przetrwania i budowania Lego Fortnite, obecny w grze Fortnite, doda nowy tryb Star Wars w najbliższy piątek, 3 maja. Ten nowy, stały dodatek jest częścią obchodów Gwiezdnych Wojen w czterech głównych trybach Fortnite firmy Epic Games: Battle Royale, Lego Fortnite, Rocket Racing i Fortnite Festival.

Imponujący świat Lego Star Wars

W trybie Lego Fortnite dostępna będzie nowa strefa Lego Star Wars, oferująca wioskę rebeliantów do zbudowania i rozwijania przy użyciu elementów i materiałów z Gwiezdnych Wojen, a także unikalnych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. W pobliżu wraku rozbitego Gwiezdnego Niszczyciela znajdą się obozy imperialne, miecze świetlne Lego i inna broń do władania, a także wybrane budynki z Gwiezdnych Wojen do zbudowania, w tym kantyna Gwiezdnych Wojen Mos Eisley.

Duża nowość dla Lego Fortnite

Ta ważna aktualizacja Lego Fortnite pozostanie niezmieniona po piątkowej aktualizacji, w przeciwieństwie do innych sezonowych dodatków do Fortnite, które regularnie znikają z głównej wyspy Battle Royale w miarę zbliżania się kolejnej katastrofy/umowy. Wszystko jednak dzieje się w innym świecie Lego Fortnite, niż ten, który już zbudowałeś. Jest to swego rodzaju osobna gra Lego Fortnite lub specjalnie zmodyfikowany tryb.

Oferta ekskluzywna i eventowa

Karnet na wydarzenie zapewni Ci zestaw klocków Lego Fortnite dla Twojego świata z płatną opcją, w tym skórką Chewbacca, której możesz także używać w trybie Battle Royale w Fortnite. Jego cena wynosi 1400 V-dolców, czyli około dziesięciu euro, i jest pierwszą tego typu ofertą dla Lego Fortnite.

Inne dodatki, których nie można przegapić

Dodatkowo w głównej grze Battle Royale w Fortnite Chewbacca będzie dostępny jako postać AI, którą możesz zwerbować do pomocy, wraz z dodaną na ograniczony czas bronią Wookie Bowcaster. Darth Vader powróci na wyspę jako postać bossa, porzucając swój miecz świetlny jako mityczną broń (wygląda na to, że tym razem będzie to jedyny miecz świetlny dostępny w trybie Battle Royale).

Wreszcie, w trybie Rocket Racing, zręcznościowej grze wyścigowej opracowanej przez Psyonix, do odblokowania będą wyścigi modów i kosmetyki Dartha Maula, a także samochód inspirowany Mandalorianem do kupienia. Prawdziwe święto Gwiezdnych Wojen, którego nie można przegapić w uniwersum Fortnite!

Źródło: www.eurogamer.net