Lego Builder’s Journey jest już dziś na konsolach PlayStation z nowym trybem kreatywnym


Platforma:
Xbox Series X/S, Xbox One, Switch, PC, iOS

Wydawca:
Gry Lego

Deweloper:
Jasna cegła

Uwolnić się:
19 grudnia 2019 (iOS), 22 czerwca 2021 (PC,
Przełącznik), 25 listopada 2021 (Xbox Series X/S,
Xbox One)

Ocena:
Każdy

Niczym skomplikowany zestaw Lego, platformy Lego Builder’s Journey, na których jest dostępna, powoli się powiększają, a teraz elementy są gotowe, aby gra w końcu stała się dostępna na konsole PlayStation.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć osadzone multimedia

Od dziś właściciele PS5 i PS4 mogą podejmować się wszelkiego rodzaju wyzwań związanych z budowaniem klocków Lego w tej relaksującej układance od Light Brick Studio. Wersja na PlayStation 5 ma zaktualizowaną oprawę graficzną w porównaniu do maszyn ostatniej generacji, oferując ray tracing, podobnie jak jej odpowiednik na Xbox Series X. Nowością w grze jest tryb kreatywny, który pozwala graczom urzeczywistniać swoje „najbardziej pomysłowe konstrukcje”. Zgodnie z komunikatem prasowym udostępnionym Informator gry, ten tryb rozpoczyna graczy od wyselekcjonowanego zestawu klocków do „tworzenia modeli i scen, z praktycznie nieskończonymi płytami konstrukcyjnymi, na których można budować”. Poza trybem kreatywnym gra zawiera oryginalne łamigłówki dla jednego gracza osadzone w historii, w której rodzic i dziecko uczą się, jak ważna jest wspólna zabawa.

Lego Builder’s Journey kończy się na platformach do wydania i można w nią teraz grać na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Switch, PC i iOS. Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić osadzone multimedia

Lego Builder’s Journey niedawno znalazło się na naszej liście 10 najlepszych gier Lego. Sprawdź jego położenie i zobacz, gdzie znajduje się twoja ulubiona gra Lego. Aby poznać zupełnie inne wrażenia z Lego, przeczytaj naszą recenzję Lego Star Wars: The Skywalker Saga, która została wydana na początku tego miesiąca.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/04/19/lego-builders-journey-is-out-today-on-playstation-consoles-with-new-creative-mode