LEGO Animal Crossing: Wszystko o urodzinach Juliana

Zestawy LEGO Animal Crossing ożywiają Animal Crossing: New Horizons w plastikowej formie z minifigurkami niektórych z najbardziej ukochanych postaci z serii w domu i na wyspie.

Zawartość zestawu urodzinowego Juliana:

Zestaw urodzinowy Juliana składa się z czterech małych plastikowych torebek, małej zielonej podstawy, białego elementu „girlandy” i instrukcji. To niewielki zestaw, choć zawiera zaskakującą liczbę (bardzo małych) elementów.

Budowa przyjęcia urodzinowego Juliana:

Otwierając pierwszą torbę, budujesz samego gospodarza z wielu małych elementów LEGO, ale bez gości.

Główna atrakcyjność tego zestawu opiera się prawie całkowicie na twoim uczuciu dla tego konkretnego mieszkańca wioski. Bo pomimo wszystkich prezentów i dekoracji, jest on jedyny na tym przyjęciu.

W pierwszej torbie oprócz samego Juliana znajdują się prezenty z ładnymi detalami. Pod koniec worka zostało nam już 13 sztuk. Podczas budowania kompletnego zestawu mieliśmy ponad 30 nadmiarowych części, co wskazywało na złożoność konstrukcji.

Koszt przyjęcia urodzinowego Juliana:

Zestaw Przyjęcie urodzinowe Juliana to najtańszy z dostępnych zestawów LEGO Animal Crossing i kosztuje 14,99 USD. Jednak pomimo wielu uroczych szczegółów, budowa jest żmudna i niewdzięczna.

W ostatecznym rozrachunku Urodziny Juliana wydają się być dokładnie tym, czym są: dodatkowym zestawem. Nie wystarczy jako samodzielna, satysfakcjonująca całość.

Wniosek :

Zestaw Urodziny Juliana to mieszanka. Jest to dobry stosunek jakości do ceny, ale jego przeznaczeniem jest raczej uzupełnienie innych zestawów LEGO Animal Crossing. Tylko najbardziej zagorzali fani Juliana będą zadowoleni z tego zestawu w ramach jednorazowego zakupu.

Kup LEGO Animal Crossing

77046 Przyjęcie urodzinowe Juliana
77047 Zajęcia na świeżym powietrzu Bunniego
77048 Rejs statkiem po wyspie Kapp’na
77049 Wizyta w domu Isabelle
77050 Dom Nooka i Rosie

Dalej: Nook’s Cranny i Dom Rosie

Źródło: www.nintendolife.com