LEGO 2K Drive – Sezony i nagrody przepustki Drive Pass

LEGO 2K Drive ogłasza sezony i nagrody przepustki Drive Pass

LEGO 2K Drive, nadchodząca wyścigówka, będzie miała “usługę na żywo” z sezonowymi aktualizacjami, a nawet przepustką. Deweloper Visual Concepts i 2K ogłosili teraz, czego gracze mogą oczekiwać od całej tej usługi, za pomocą grafiki “tak 1 przegląd”.

Sezon 1 rozpocznie się w czerwcu 2023 r.

Każdy sezon będzie trwał do wiosny roku następnego i będzie podzielony na treści darmowe i premium. W każdym sezonie będzie 100 poziomów, nowe darmowe nagrody i nowe wyzwania. Ta zawartość będzie się składać z nowych sterowników, naklejek, dodatków, dźwięków i nie tylko. Dodatkowo, nowy biom zostanie wydany w pewnym momencie pierwszego roku gry.

Drive Pass Premium

Płatna zawartość “premium” będzie dostępna do indywidualnego zakupu w każdym sezonie i oferuje pojazd Awesome Pizza oraz 550 monet, które można wykorzystać w sklepie gry. Kupując przepustkę sezonową, zdobędziesz więcej nagród, w tym nowe pojazdy prawdziwych producentów, takich jak Nissan i Dodge.

W przeciwieństwie do niektórych innych gier z obsługą na żywo, sezony Drive Pass w LEGO 2K Drive “nie będą miały ograniczeń czasowych”, co oznacza, że ​​możesz grać we własnym tempie. Użytkownicy, którzy zdecydują się na kupno przepustki sezonowej po jej darmowym okresie, “natychmiast odblokują wszystkie nagrody Premium” na podstawie swojego obecnego poziomu.

Twoja opinia jest ważna!

Co sądzisz o sezonach i przepustce Drive Pass, które pojawią się w LEGO 2K Drive?

Zdjęcie: przez Gematsu

Źródło: Nintendo Life.