Legion samobójców: Kill The Justice League – poznaj szczegółową rozgrywkę i historię

Rocksteady Studios ujawnia szczegóły gry Legion samobójców: Kill The Justice League

Rocksteady Studios, zespół odpowiedzialny za Batman: Arkham Asylum, City i Knight, wydał niedawno pierwszy odcinek serii Suicide Squad Insider. W tej serii omówione zostaną różne aspekty Legionu samobójców: Kill The Justice League, aż do premiery gry w lutym przyszłego roku. Dzisiejszy odcinek koncentruje się na fabule i rozgrywce i zawiera ponad 20 minut nowego materiału z rozgrywki, a także szczegóły zza kulis tej gry akcji z perspektywy trzeciej osoby.

Przed zanurzeniem się w akcję widzimy, jak Legion Samobójców przechodzi przez wystawę w stylu Hall of Heroes poświęconą Lidze Sprawiedliwości. Po zabawie z różnymi gadżetami Ligi Sprawiedliwości, takimi jak urządzenia przyspieszające, plecaki odrzutowe i inne dziwactwa, takie jak kapelusz-niewidka Człowieka-Zagadki, zespół dowiaduje się, że zagrożeniem, przed którym stoją, jest nie tylko Braniac, który przejął kontrolę nad Metropolis, ale także Liga Sprawiedliwości kontrolowana przez Braniaca.

Ujawniono szczegóły rozgrywki i fabuły

Jeśli chodzi o szczegóły, Rocksteady drażni, że fani DC Comics mogą spodziewać się mnóstwa skinień głową, złoczyńców takich jak Pingwin, mnóstwa łupów i nie tylko. Ponadto wydaje się, że pierwszy odcinek Suicide Squad Insider ma na celu rozwianie obaw fanów Rocksteady zaniepokojonych przejściem studia w stronę rozgrywki wieloosobowej na żywo, a nie narracyjnej akcji dla jednego gracza, z której jest znane.

Dodatkowo dowiadujemy się, że każdy członek Legionu Samobójców ma unikalny sposób przemierzania Metropolis – Kapitan Boomerang używa specjalnego urządzenia przyspieszającego, aby biegać i pędzić przez miasto jak na przykład Flash – i że każdy ma atak na ciało – specjalny atak wręcz. Zgodnie z oczekiwaniami, każda postać specjalizuje się w różnych rodzajach broni, przy czym King Shark używa czystej siły, podczas gdy inni, jak Deadshot, skupiają się na strzelaniu.

Rocksteady ogłasza, że ​​w kolejnym odcinku Suicide Squad Insider zagłębimy się w rozgrywkę, mechanikę walki i sposoby walki z wrogiem na swój własny, unikalny sposób.

Zapowiedź gry i data premiery

Rocksteady ujawniło grę Suicide Squad: Kill The Justice League w sierpniu 2020 r. Jeszcze w tym samym miesiącu studio wypuściło pierwszy zwiastun gry. Dopiero w grudniu 2021 r. po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć grę. Rozgrywka w Suicide Squad i chociaż fani byli nieco podekscytowani, późniejsza demonstracja rozgrywki pozostawiła potencjalnych graczy rozczarowanych wiadomością o „przepustce bojowej” i większym skupieniu się na zawartości dla wielu graczy na żywo.

W lutym tego roku i dwa miesiące później w kwietniu Rocksteady przełożyło premierę Suicide Squad na przyszły rok, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia.

Suicide Squad: Kill The Justice League ukaże się 2 lutego 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Co sądzisz o pokazanym dzisiaj rozgrywce z Suicide Squad? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com