Gra Legend Bowl na Switcha – retro futbol amerykański z trybem Franchise i Exhibition.

Wydawca Top Hat Studios ogłosił dzisiaj, że jeszcze tego lata wprowadzi na Switcha grę Legend Bowl — inspirowany stylem retro tytuł futbolu amerykańskiego. W grze dostępnych jest kilka trybów, w tym tryb Franchise, w którym wcielasz się w rolę trenera i zbudujesz drużynę, która będzie walczyć o mistrzostwo. Oprócz rozgrywki na boisku, ten tryb oferuje również wiele opcji zakulisowych, w tym zarządzanie obiektami na stadionie, kontrakty z zawodnikami i zajęcia poza sezonem. Dostępny jest również tryb Exhibition, który umożliwia bardziej standardową grę typu drop-in dla maksymalnie czterech graczy. Wszystko to osiągnięto dzięki klasycznej pikselowej grafice, w której wszystko można dostosować do własnych upodobań.

Legend Bowl to gra, która oferuje wiele funkcji, takich jak tryb franczyzowy, 32 zespoły, pełne sezony i poza sezonem, wyjątkowych graczy, fizykę sim, realistyczną pogodę, zarządzanie zespołem, redaktor jednostki, news wire emerytury i wolna agencja, pełną personalizację, super wibrująca grafika w pikselach, budowniczy stadionu, turnieje, reaktywne tłumy, płynna responsywna rozgrywka, każda gra i strat w podręczniku, wykresy głębokości, zrób swojego coacha, rzuć fumble i przechwyty jak w prawdziwej grze, tryb wieloosobowy dla Ciebie i trzech przyjaciół, port, który doprowadził zespół do szaleństwa.

Jeśli wygląda to podobnie do zeszłorocznego Retro Bowl, to dlatego, że tak jest. Wygląda na to, że zręcznościowa gra w futbol amerykański już tu zostanie. Nie ma dokładnej daty, kiedy Legend Bowl rozpocznie się na Switchu jeszcze poza „latem 2023”, ale wyobrażamy sobie, że w nadchodzących miesiącach usłyszymy więcej wiadomości.

Co sądzisz o tym do tej pory? Przekaż swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

Źródło: Nintendo Life.