Las Vegas pojawi się w aktualizacji VIII do gry Microsoft Flight Simulator City

Aktualizacja VIII gry Microsoft Flight Simulator City: Poznaj Las Vegas jak nigdy dotąd

Aktualizacja VIII gry Microsoft Flight Simulator City zawiera jedno z najbardziej charakterystycznych miast na świecie: Las Vegas. Las Vegas, zwane po hiszpańsku „preriami”, otrzymało swoją nazwę od meksykańskiego odkrywcy, który przemierzał ten obszar w 1829 roku i znalazł gęste łąki zasilane źródłami słodkiej wody. Założone 15 maja 1905 roku miasto stale się rozwijało przez następne dwie dekady. Jego populacja eksplodowała wraz z legalizacją gier hazardowych w kasynach w Nevadzie w 1931 roku i rozpoczęciem budowy pobliskiej tamy Hoovera.

Miasto Las Vegas w całej okazałości

Las Vegas, położone na pustyni Mojave w południowej Nevadzie, otoczone jest skalistymi szczytami, które błyszczą w świetle dziennym. Znane nieoficjalnie jako „Światowa Stolica Rozrywki”, Las Vegas urzeka szeroką gamą architektury, w tym The Strat, kurortem z wieżą widokową o wysokości 350 metrów. Zwiedzający mogą także odkryć Luksor w kształcie piramidy, na szczycie którego świeci najpotężniejszy promień światła na świecie. Wreszcie Las Vegas Strip, odcinek Las Vegas Boulevard w sercu miasta, tętni życiem od zmierzchu do świtu.

Las Vegas jakiego jeszcze nie widziałeś

Dzięki tej najnowszej aktualizacji entuzjaści mogą cieszyć się widokami Las Vegas renderowanymi w oszałamiającej rozdzielczości dzięki połączeniu najnowszych zdjęć lotniczych o wysokiej rozdzielczości, danych cyfrowych modeli wysokości i nieregularnej sieci TIN (triangulowanej) z teksturą powierzchni), aby przywrócić widoki.

Ciesz się Las Vegas za darmo

Aktualizacja VIII gry Microsoft Flight Simulator City: Las Vegas jest dostępna BEZPŁATNIE dla wszystkich posiadaczy gry Microsoft Flight Simulator. Upewnij się, że Twój symulator działa w wersji 1.37.19.0 (lub nowszej), pobierz aktualizację City VIII i wzbij się w przestworza swoim ulubionym samolotem, aby cieszyć się niesamowitymi widokami na Las Vegas. Niebo cię wzywa!

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat Microsoft Flight Simulator, śledź profil @MSFSOfficial na Twitterze.

Źródło: www.flightsimulator.com