Kurtka Starfield: Funkcjonalny fason z kosmicznym wyglądem

Starfield: odkryj stylową kurtkę inspirowaną długo oczekiwaną grą

Modna kurtka

Jeśli jesteś fanem futurystycznej mody i eksploracji kosmosu, pokochasz kurtkę Starfield firmy Insert Coin. Ta kurtka bomber, dostępna od 12 sierpnia, ma haftowane naszywki, metkę lotu, podszewkę „gravity wave” i oczywiście logo Starfield wyszyte z tyłu. Idealnie towarzyszy Ci w kosmicznych przygodach lub po prostu podczas wypadów po mieście.

Dwa różne style

Bethesda ma również na sprzedaż własną kurtkę Starfield. Chociaż jego projekt jest bardziej bezpośrednio inspirowany astronautami, ten model z pewnością przyciągnie uwagę jasnymi kolorami i czystymi liniami.

Korzystne zamówienia wstępne

Zamawiając Starfield w przedsprzedaży, będziesz mógł skorzystać z kilku ofert specjalnych. Edycję Constellation coraz trudniej znaleźć, ale możesz też wybrać pakiet zawierający stalową osłonę. Jeśli zarejestrujesz się w programie bezpłatnych nagród GMG, otrzymasz 18% zniżki na edycję standardową lub edycję premium Steam.

Ekskluzywne bonusy

Wszystkie zamówienia Starfield w przedsprzedaży obejmują pakiet skórek Starego Marsa, który dodaje do twojego ekwipunku nóż laserowy, hełm głębokiego wiertła i pakiet głębokiego wiertła. Ponadto członkowie Game Pass będą mieli dostęp do Starfield w dniu premiery.

Więcej informacji o grze

Aby uzyskać więcej informacji na temat Starfield, obejrzyj najnowszy film przedstawiający rozgrywkę w Starfield, który zawiera wiele niepublikowanych wcześniej materiałów filmowych i funkcji stoczniowych.

Galeria


Galeria zdjęć 3
Galeria zdjęć 4
Galeria zdjęć 5
Galeria zdjęć 6
Galeria zdjęć 7
Galeria zdjęć 8
Galeria zdjęć 9

Źródło: www.gamespot.com