Kup różową skórkę Mercy do Overwatch 2 w szczytnym celu

Overwatch 2 rozpoczyna kampanię zbierania datków na rzecz Fundacji Badań nad Rakiem Piersi

Overwatch 2 pomaga zbierać fundusze dla Fundacji Badań nad Rakiem Piersi, wypuszczając skórkę Różowa Łaska i pakiet Łaska w kolorze Różowego Złota.

Blizzard zobowiązuje się przekazać 100% ceny zakupu (z wyłączeniem opłat za platformę i wszelkich podatków) na misję BCRF mającą na celu wyeliminowanie raka piersi.

Świetna inicjatywa Blizzarda w tej sprawie

Od 2018 roku skórka Rose Gold Mercy jest w Overwatch 2 symbolem świadomości raka piersi – gestem wsparcia dla Fundacji Badań nad Rakiem Piersi. Gracze mogą ponownie okazać swoje wsparcie, kupując skórkę Różowy Łaska i nową skórkę Łaska Różowe Złoto.

Misja BCRF leży u podstaw tej inicjatywy, a każdy zakup przyczynia się do walki z rakiem piersi.

Wzruszająca osobista historia

Artykuł przedstawia osobistą historię rodziny zmagającej się z rakiem piersi, przypominając nam, że za kampaniami i postępem badań stoją prawdziwi ludzie, których historie są uzasadnione.

Działalność Blizzarda w zakresie podnoszenia świadomości i zbierania funduszy za pośrednictwem tych specjalnych skórek dla Overwatch 2 pomaga wspierać BCRF i przyczyniać się do tej sprawy.

Skórki w szczytnym celu

Blizzard udostępnił specjalne skórki dla postaci Mercy w Overwatch 2, które mają wesprzeć Fundację Badań nad Rakiem Piersi.

Do 8 lipca 100% ceny zakupu skórek Pink Mercy i Rose Gold Mercy zostanie przekazane organizacji BCRF na rzecz walki z rakiem piersi.

Historia nadziei i walki

Oprócz straty artykuł podkreśla nadzieję na przyszłość, w której zwycięstwo nad rakiem piersi będzie trwałe.

Ku pamięci Gladys L. Laursen, w artykule wzywamy nas do kontynuowania walki i stania się bohaterami naszych własnych historii.

Źródło: news.xbox.com