Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, wyjątkowa japońska gra akcji i strategii

Kunitsu-Gami: Ścieżka Bogini już wkrótce

Datę premiery Kunitsu-Gami: Path of the Goddess ustalono na 19 lipca 2024 r., a zamówienia w przedsprzedaży można składać już dziś. Oprócz Xbox Game Pass, Xbox Series X|S i Windows PC gra będzie dostępna także na Xbox One. Niedawno wydany zwiastun wyjaśnia wyjątkowe połączenie akcji i strategii w grze.

Mieszanka akcji i strategii

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess to gra dla jednego gracza, która łączy akcję i strategię w scenerii inspirowanej Japonią. Gra toczy się w górach pokrytych skażeniem, a gracze będą musieli przygotować się do bitwy w ciągu dnia i chronić Maiden Yoshiro przed złymi duchami zwanymi Seethe w nocy. Gracze mogą cieszyć się strategiczną akcją, która łączy taniec miecza i strategiczne polecenia.

Eksploracja w dzień i bitwa w nocy

W ciągu dnia gracze będą eksplorować górę, przygotowywać się do bitwy i poprowadzić damę do zapieczętowanych bram Torii. Ponieważ góra jest pokryta skażeniem, gracze będą musieli w miarę postępów oczyszczać bramy Torii, ratując jednocześnie mieszkańców wioski, którzy mogą im pomóc podczas nocnych walk. Pozycja mieszkańców wioski podczas nocnej bitwy jest kluczowa i gracze będą musieli rozmieścić ich mądrze, zgodnie z ich rolą i cechami.

Walcz z Seethe i Festering Seethe

Nocą gracze będą musieli walczyć z hordą Seethe, która wynurzy się z bram Torii, by dotrzeć do Yoshiro. Mieszkańcy wioski mogą walczyć u boku Soha, a ich role i pozycje można zmieniać w czasie rzeczywistym podczas bitwy. Gracze będą musieli chronić Yoshiro aż do wschodu słońca, uważnie obserwując pole bitwy, aby podejmować strategiczne decyzje.

Premiera Kunitsu-Gami: Path of the Goddess zaplanowana jest na 19 lipca, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj. Gracze, którzy złożą zamówienie w przedsprzedaży, otrzymają Mazo Talisman „Walking Basket” i „Astral Projection”, wyposażenie Soha. Otrzymają także cyfrową książkę z grafiką „Kunitsu-Gami: Path of the Goddess – Kunitsu-Gami Art Book” zawierającą grafiki koncepcyjne z gry.

Podsumowując, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess obiecuje zapewnić wyjątkowe wrażenia z gry, łączące akcję i strategię w urzekającej japońskiej scenerii. Gracze zanurzą się w świat intensywnej walki i oczyszczenia, aby zaprowadzić pokój w pokrytej skażeniem górze.

Źródło: news.xbox.com