Kult Baranka, Dwupunktowy kampus, Bufet ze snem Kirby’ego, Opowieści o kwiatach 2 | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo do Briana dołącza duet gości, aby porozmawiać o czterech niedawno wydanych grach na Switcha. Ale najpierw Brian i Informator gryWesley LeBlanc podsumował wiadomości, w tym gry takie jak Wave Race 64, Overwatch 2 i wiele innych. Następnie trzymaj się ostatniego segmentu, gdy do Briana dołącza Informator gry’s Margaret Andrews za Definitive Ranking i eShop Gem of the Week.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), Wesley LeBlanc (@LeBlancWes), Małgorzata Andrews (@sopheava)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:26 – Wave Race 64 teraz na Switch Online
00:04:16 – Opóźnienie taktyki Metal Slug
00:10:58 – Arcade1Up ogłasza gabinet NFL Blitz
00:17:21 – Szczegóły postępów krzyżowych w Overwatch 2
00:21:34 – Nowe bajki z przecieków z Kresów
00:25:40 – TMNT: Żółwie w czasie 30. rocznica
00:31:33 – Dwupunktowy przegląd kampusu
00:43:41 – Recenzja Kultu Baranka
00:56:37 – Blossom Tales 2: Impresje księcia Minotaura
01:00:22 – Kirby’s Dream Buffet Impressions
01:08:26 – Ostateczny ranking: gry Management-Sim
01:23:27 – eShop Klejnot tygodnia: Nikt nie zbawia świata


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz to zrobić, wysyłając e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Community Spaces”.


Aby uzyskać więcej podcastów Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo, oraz Video Gameography z gospodarzem Marcusem Stewartem, który bada historię gier wideo – jedna seria na czas! Mamy również Od panelu do podcastu od gospodarza Andrew Reinera, obejmujący wszystko ze świata komiksów, w tym programy, filmy i gry, które się z nich rodzą!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/19/cult-of-the-lamb-two-point-campus-kirbys-dream-buffet-blossom-tales-2-all-things