Ktoś zmusił bota do patrzenia na każdego Pokémona i generowania własnegoKtoś zmusił bota do obejrzenia każdego stworzonego Pokémona, a następnie kazał mu wygenerować własnego.

Brzmi to jak początek kolejnego z tych memów, w których ktoś tworzy absurdalny scenariusz parodii tak odległy — że tylko robot mógł to wymyślić, a potem twierdzi, że napisał go bot. Ale naukowiec danych BuzzFeed, Max Woolf, faktycznie stworzył robota generującego Pokémony, a wyniki są… całkiem fajne?

W Wątek na Twitterze z ostatnich kilku tygodni, Woolf dzieli się wynikami wysiłków swojego robota. Niektóre z nich są wprawdzie trochę tam – jest coś, co wygląda jak zielony ptak z okaryną zamiast głowy, szaro-różowe coś, co wygląda jak zmutowany świński nos, i mnóstwo denerwujących stworzeń bez widocznych twarzy, lub kończyny tam, gdzie nie powinny.

Ale inne są całkiem fajne. Osobiście jestem fanem tego małego gościa, który wygląda jak bęben taiko z oczami na drugiej stronie powyższego bonusu, ale jest wiele innych cuties, które wydają się wystarczająco rozsądne jako potwory, które mogę spotkać gdzieś w uniwersum Pokémon.

Oczywiście, jeśli jesteś fanem dziwniejszych rzeczy, czy mogę polecić partię generowaną przez sztuczną inteligencję Woolf, która była oparta tylko na sztuce Kena Sugimori z 1995 roku, przedstawiającej oryginalne Pokémony 151? Wszystkie stworzenia, które pojawiły się na rynku, są wyraźnie inspirowane Sugimori, ale uh, chłopcze, jest tu coś uroczo:

Pokolenie robotów Pokémon Woolf stało się na tyle popularne w mediach społecznościowych, że udostępnił kod do wstępnego przetwarzania obrazu, którego użył do stworzenia zestawu danych, który doprowadził do tego, że sztuczna inteligencja wypluła dziwne Pokémony. prawdopodobnie spróbuj sam.

Ma też, uroczo, zrobił podobną generację AI z grywalnymi postaciami Genshin Impact. A jeśli podoba Ci się oba, konto na Twitterze @ai_curio zawiera Pokémony, postacie Fire Emblem, postacie Animal Crossing i wiele więcej, wszystkie generowane przez boty, jeśli możesz przejść przez wiele nawiedzających generowanych przez boty obrazów korytarzy, aby je znaleźć.

Lub możesz po prostu spojrzeć na prawdziwe Pokémony, powiedzmy, Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl, które uważaliśmy za solidne przeróbki, które mocno opierały się na ich pochodzeniu.

Rebekah Valentine jest reporterką wiadomości dla IGN. Możesz ją znaleźć na Twitterze @karolina.

Źródło : https://www.ign.com/articles/someone-forced-bot-look-pokemon-generate