Kto ma najlepszą grafikę pudełkową Batman: Vengeance?

Box Art Brawl: Batman: Vengeance na GBA

Zanurzmy się w kolejną edycję Box Art Brawl, witajcie wszystkich! Zanim przejdziemy do relacji z tego tygodnia, przyjrzyjmy się najpierw temu, co wydarzyło się ostatnim razem. Cofnęliśmy się w czasie, aby porównać Batman: Vengeance – GBA

Zanurz się w uniwersum Batmana

W tym tygodniu, zainspirowani premierą trylogii Batman Arkham na Switchu, przyjrzymy się jednej ze starszych gier Dark Knight, Batman: Vengeance, na GBA.

Ta dwuwymiarowa platformówka akcji, wydana przez firmę Ubisoft w 2001 roku, oparta była na serialu telewizyjnym The New Batman Adventures i przedstawiała najlepsze na świecie detektywistyczne podejście do złoczyńców, takich jak Mr. Freeze, Poison Ivy, Joker i wiele innych znanych twarzy.

Wersja 3D gry została wydana na GameCube w tym samym roku, ale mając identyczne okładki jak gra GBA, zdecydowaliśmy się pozostać przy tych kultowych kwadratowych pudełkach dla tej gry.

Projekty okładek

Ameryka północna
Batman wygląda tu szczególnie imponująco. Z tą okładką nie ma żartów i szanujemy to. Sam Mściciel stoi pośrodku, a na czerwonym tle widać słabo sylwetki niektórych z największych złoczyńców Gotham.

Europa
Jest człowiekiem czynu. Być może nie aż tak imponująca, ale europejska okładka przedstawia nietoperza gotowego do ataku. W tej wersji nie widać żadnego ze złoczyńców (zastąpionego raczej przez niebo pełne grzmotów), ale nasz bohater jest zawsze w centrum uwagi, gotowy do powstrzymania przestępczości lub przeżywania kryzysu egzystencjalnego. Cokolwiek stanie się pierwsze.

Najlepszy projekt okładki

Zagłosuj na najlepszy projekt okładki Batman: Vengeance w ankiecie powyżej!

Ameryka Północna czy Europa? Ty decydujesz!

Dziękujemy za głosowanie ! Do zobaczenia następnym razem na kolejnej rundzie Box Art Brawl.

Powiązane gry

Jeśli jesteś fanem Batmana, koniecznie sprawdź Batman Arkham Trilogy na Switchu, aby uzyskać jeszcze więcej akcji i przygód!

Źródło: www.nintendolife.com