Krypta Nekrotancerki Spin-off w grze rytmicznej


Gra rytmiczna typu roguelike Crypt of the NecroDancer doczeka się spin-offu.

Nowy wygląd, nowa, nowoczesna sceneria i kilka zupełnie nowych torów nadchodzi w Rift of the NecroDancer, nadchodzącej nowej grze od Brace Yourself Games.

„NecroDancer powraca w zupełnie nowym spinoffie gry rytmicznej, z zupełnie nowym wyglądem, nowoczesną oprawą i ścieżką dźwiękową!” ujawnili przez Twittera. „Pomóż Cadence rytmicznie naprawiać szczeliny i walczyć z wrogami w różnych nowych trybach gry!”

Jeśli podobał Ci się oryginał, zechcesz sprawdzić ten nowy, oryginalny spin-off, ponieważ Cadence zmienia wszystko dzięki zupełnie nowej rozgrywce.

Oto oficjalne streszczenie:

„NecroDancer powraca w zupełnie nowym spinoffie gry rytmicznej! Pomóż Cadence poruszać się po współczesnym świecie, naprawiając szczeliny, które rozdarły jej życie. Rób rytmiczne bitwy w trybie szczeliny, mini-grach i bitwach z bossami! Wszystko w rytmie zupełnie nowej ścieżki dźwiękowej od Danny’ego Baranowsky’ego i przyjaciół”.

Nowy tryb Szczeliny obejmuje walkę o zamknięcie szczeliny, wykorzystując gry rytmiczne do pokonania wylewających się z nich potworów.

Tymczasem tryb minigry pozwala od razu wskoczyć do niektórych nowych minigier, pomagając Cadence stawić czoła wyzwaniom współczesnego życia z rytmicznym akcentem.

Tryb Boss Battles niemal przypomina PaRappa the Rapper – odpieranie bossów gry w rytmicznym tańcu na śmierć.

Krypta Nekrotancerki

Recenzja IGN Crypt of the NecroDancer nazwała ją „inspirowanym rytmicznym roguelike’em, napędzanym doskonałą ścieżką dźwiękową”.

Chcesz przeczytać więcej o Krypcie Nekrotancerki? Sprawdź niedawne połączenie między Crypt of the NecroDancer i The Legend of Zelda i jak to w ogóle powstało.

Ryan Leston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Źródło : https://www.ign.com/articles/crypt-of-the-necrodancer-getting-rhythm-game-spin-off