Król Lisz najeżdża Hearthstone w sezonie 3Blizzard ogłosił, że nowa zawartość pojawi się w Hearthstone w ramach aktualizacji sezonu 3. Nadchodzący sezon ma wystartować 17 stycznia, a gracze będą mogli korzystać z nowych typów stworów/dwóch stworów, stosować nowe elementy kosmetyczne i nie tylko.

Nadchodzący sezon 3 będzie oparty na Bitwie o Srebrny Księżyc. To tutaj Krwawe Elfy bronią się przed Plagą Króla Lisza. Dzięki przepustce na sezon 3 gracze mogą korzystać z nowych plansz i emotek. Będą też mogli ubrać swoich bohaterów w nowe elementy kosmetyczne nawiązujące do Silvermoon lub Plagi.

Nowe typy stworów Nieumarli dobrze współpracują z efektami odrodzenia i Śmierci. Ponadto kilku stronników otrzyma etykietę nieumarłych na wierzchu ich wyznaczonych typów, co pozwoli im stać się stronnikami dwóch typów.

Przez cały sezon 3 gracze będą mogli ponownie odwiedzić profesora Putricide, a za cztery sztuki złota będą mogli stworzyć niestandardowego nieumarłego stronnika.

Wreszcie, począwszy od 17 stycznia, gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu księżycowego nowego roku. Ci, którzy ukończą zadanie, będą mogli zdobyć PD, wyjątkowe nagrody i zapalić latarnie Słonecznej Studni.

Hearthstone to darmowa gra. Możesz grać na PC, odwiedzając oficjalną stronę internetową lub możesz pobrać ją z Apple App Store i Google Play.

Aby uzyskać więcej wiadomości GameSpot, sprawdź te historie:

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/the-lich-king-is-invading-hearthstone-in-season-3/1100-6510468/?ftag=CAD-01-10abi2f