Koniec Dead Cells: Aktualizacja 35, Koniec jest bliski, będzie ostatnią zawartością dodawaną

Koniec Dead Cells jest bliski

Twórcy Evil Empire i Motion Twin ogłosili, że aktualizacja 35 dla Dead Cells, zatytułowana „The End is Near”, będzie ostatnią, która doda nową zawartość, kończąc pięć lat wsparcia po premierze. Decyzja o zakończeniu podróży została podjęta, aby zapobiec sytuacji, w której przyszłe aktualizacje stały się pochodnymi. „Nasze zaangażowanie w unikanie pułapki „więcej tego samego” oraz utrzymywanie świeżości i oryginalności Dead Cells doprowadziło nas do tego punktu” – wyjaśnił Motion Twin w oświadczeniu. „Jak widzieliśmy w przypadku innych długotrwałych serii, niezwykle ważne jest, abyśmy nie przesadzali i nie ryzykowali osłabienia wyjątkowego uroku, który sprawia, że ​​Dead Cells jest tak wyjątkowe dla nas wszystkich”. »

Nadchodzące ulepszenia

Zespół będzie nadal pracować nad grą, aby naprawić błędy i poprawić jakość życia. Jednak twórcy nadal są podekscytowani możliwością eksploracji świata Dead Cells poza oryginalną grą i będą dostarczać aktualizacje na temat serialu animowanego i gry planszowej.

Rozbudowa mechaniki Klątwy

Chociaż The End is Near jest wciąż w fazie rozwoju, jedną z jego głównych cech jest rozszerzenie mechaniki Klątwy, która powoduje natychmiastową śmierć gracza po otrzymaniu jakichkolwiek obrażeń. Na przykład przejście przez przeklęty obszar spowoduje, że wszelkie upuszczone przedmioty będą miały poziom wyposażenia wyższy o 1.

Udana gra z wieloma dodatkami

Gra Dead Cells została pierwotnie wydana w 2018 roku i otrzymała wiele bezpłatnych aktualizacji oraz kilka płatnych dodatków, w tym Queen of the Sea, Fatal Falls i Bad Seed. Najbardziej pamiętnym rozszerzeniem Dead Cells jest współpraca z franczyzą Castlevania przy Dead Cells: Return to Castlevania. W recenzji Dead Cells opublikowanej przez GameSpot powiedzieliśmy: „Dead Cells to fenomenalna próba połączenia bardzo odmiennych gatunków w spójną całość. To jeden z najlepszych przykładów tego, jak remiksować pomysły, nie tracąc przy tym ich indywidualnych atutów. »

Źródło: www.gamespot.com