Kompletny przewodnik po pokonaniu bossów Elden Ring: Radahn i Mohg!

Bandai Namco udziela rad fanom Elden Ring

Wydawca Elden Ring, Bandai Namco, zasugerował niedawno fanom mającym problemy z grą „zwiększenie poziomu Blessing of Scadutree”, aby ją ulepszyli. Ta rada, przekazywana za pośrednictwem sieci społecznościowych, wywołała różne reakcje wśród społeczności graczy. Niektórzy z zadowoleniem przyjmują to zalecenie, inni postrzegają je jako sygnał sprzeciwu.

Analiza cienia Erdtree

Niektórzy gracze doświadczają trudności z dodatkiem DLC Shadow of the Erdtree do Elden Ring, szczególnie z powodu problemów z wydajnością w wersji na PC. Pomimo pochwał za prezentację gry i budowanie świata, niektóre aspekty techniczne spotkały się z krytyką. Aby pomóc graczom uzyskać dostęp do tej zawartości, eksperci Elden Ring poświęcają swój czas i wiedzę, aby pokonać dwóch kluczowych bossów blokujących dostęp do DLC.

Reputacja gier FromSoftware pod względem poziomu trudności jest dobrze ugruntowana, ale twórca Hidetaka Miyazaki odmawia obniżenia poziomu wyzwania, aby uczynić grę bardziej przystępną. Według niego poczucie zwycięstwa w obliczu przeszkód jest niezbędne dla wrażeń z gry, a obniżenie poziomu trudności odebrałoby graczom tę satysfakcję.

Źródło: www.eurogamer.net