Kolekcja najlepszych zawodników: Opóźnienie na Switchu!

Odkryj na nowo klasykę lat 90. dzięki kolekcji Top Racer na Nintendo Switch!

Przesunięcie premiery kolekcji Top Racer

Po ujawnieniu tej informacji w październiku zeszłego roku, wydawca QUByte Interactive ogłosił dzisiaj, że kolekcja Top Racer ostatecznie nie zostanie wydana na Switchu jeszcze w tym miesiącu, ale zostanie opóźniona do 7 marca 2024 r.

Kolekcja obejmuje wszystkie trzy tytuły SNES z serii Top Gear (choć pod nielicencjonowanym tytułem „Top Racer”) – Top Gear, Top Gear 2 i Top Gear 3000 – a także obejmuje serie crossover z Horizon Chase i Top Gear Crossroads.

Charakterystyka kolekcji

Kolekcja Top Racer przywraca klasykę lat 90. w jednym niesamowitym pakiecie, łącząc trzy kultowe gry ze słynnej serii wyścigów. Dzięki funkcjom sieciowym dodaj gazu i przeżyj na nowo nostalgiczną mieszankę akcji i wciągającej rozgrywki!

Kolekcja Top Racer obejmuje klasyczne tytuły, takie jak Top Racer, Top Racer 2 i Top Racer 3000. Dodatkowo kolekcja będzie zawierać zupełnie nowe Top Racer Crossroads i bardziej ekskluzywną zawartość.

Oryginalnie wydana na starsze systemy, Top Racer zachwyciła graczy wciągającą rozgrywką, żywą grafiką i kultowymi ścieżkami dźwiękowymi.

Charakterystyka kolekcji

Cechy :

  • Filtry dla nostalgicznych przeżyć;
  • Moda w Internecie do wyścigów wieloosobowych;
  • Wyzwania z przyjaciółmi i przeciwnikami z całego świata w trybie tabeli liderów;
  • Tryb próby czasowej przetestować swoje umiejętności wyścigowe z czasem;
  • Tryb kampanii I Niestandardowy tryb cięcia

Subskrybuj Nintendo Life na YouTube

Być może nie nadszedł jeszcze czas na uruchomienie silników retro, ale już niedługo kolekcja Top Racer trafi na Switcha w marcu.

Czy kupisz tę grę jeszcze w tym roku? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com