Kody Anime Last Stand do zdobycia w czerwcu 2024!

Kodów Anime Last Stand, których nie można przegapić w czerwcu 2024 r

Szukasz kodów do Anime Last Stand na Roblox? Jesteś we właściwym miejscu. Zebraliśmy wszystkie kody, które można wykorzystać w czerwcu 2024 r., aby uzyskać bezpłatne zasoby i ponowne losowanie.

Aktywne kody do Anime Last Stand

Aby znaleźć kody Anime Last Stand, musisz udać się na oficjalny serwer Discord gry. Po rejestracji udaj się na kanał ogłoszeń, gdzie znajdziesz różne posty prowadzące do nowych kodów. Kody te są dostępne na samym serwerze oraz na platformach mediów społecznościowych, w tym na Instagramie i YouTube. Jednakże opublikujemy wszystkie aktualnie dostępne kody w tym artykule, aby zaoszczędzić Ci kłopotów z szukaniem wszędzie.

Jak wykorzystać kody w Anime Last Stand

Kody możesz wykorzystać w lobby Anime Last Stand. Będąc w grze spójrz na zakładki po lewej stronie ekranu. Wśród nich zobaczysz zakładkę „Kody”. Kliknij na niego, a na środku ekranu pojawi się pasek tekstowy. Wpisz żądany kod i naciśnij Enter. Jeśli jest ważny, zdobyte nagrody zostaną wyświetlone pod paskiem zielonym tekstem. Jeżeli jest nieprawidłowy, otrzymasz wiadomość o tym, że kod został już wykorzystany lub jest nieprawidłowy, zapisaną na żółto.

Nagrody w postaci kodu do Anime Last Stand

Za każdym razem, gdy wykorzystasz kod w Anime Last Stand, zdobędziesz szmaragdy i przerzuty. Szmaragdy umożliwiają zażądanie nowych jednostek z licznika przywołań, aby uzupełnić listę postaci. Tymczasem przerzuty pozwalają ci rzucić nowe wzmocnienia, które możesz dodać do swoich jednostek na liczniku technik.

Jak zdobyć inne darmowe nagrody w Anime Last Stand

Podobnie jak wiele gier Roblox, Anime Last Stand oferuje kilka innych sposobów na zdobycie darmowych nagród oprócz kodów. Najlepszą metodą jest spędzenie czasu w świecie AFK, gdzie zdobędziesz darmowe nagrody, pozwalając grze działać, gdy nie grasz. Jeśli jesteś w AFK World, będziesz powoli zdobywał Szmaragdy i Złoto, które możesz odebrać przed opuszczeniem i wykorzystać w grze.

Źródło: www.ign.com