Nintendo i Critical Role: gra RPG The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom już dziś na Twitchu i YouTube.

Nintendo i Critical Role łączą siły w jednorazowej grze RPG osadzonej w świecie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nintendo i Critical Role połączyły siły, aby stworzyć specjalny jednorazowy stream RPG osadzony w świecie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Gra zostanie wyemitowana na kanałach Twitch i YouTube Critical Role począwszy od dziś wieczorem, 30 maja, o godzinie 19:00 czasu pacyficznego.

Obsada i mistrz gry

Matthew Mercer z Critical Role — który jest także głosem Ganondorfa w Tears of the Kingdom — będzie mistrzem gry dla obsady, w której występują:

  • Liam O’Brien
  • Marisha Ray
  • Robbie Daymond
  • Emily Axford
  • Omar Najam

Dzisiejsza gra osadzona w Hyrule zaprezentuje oryginalny scenariusz fabularny i oryginalne postacie inspirowane Tears of the Kingdom.

Rzadko zdarza się, aby partner Nintendo przekazał klucze do swoich franczyz organizacjom zewnętrznym, ale zaczynamy widzieć coraz więcej takich przykładów.

Najbardziej oczywistymi przykładami są partnerstwa Nintendo z Universal zarówno w przypadku Super Nintendo World, jak i filmu Super Mario Bros., ale są też inne, mniejsze przypadki, takie jak oficjalne doświadczenie w pokoju ewakuacyjnym The Legend of Zelda. Związek Mercera zarówno z Critical Role, jak i Tears of the Kingdom był z pewnością czynnikiem decydującym o uruchomieniu tej jednorazowej gry RPG.

Partnerstwo Nintendo z Critical Role

Współpraca z Nintendo to kolejne partnerstwo, które można dodać do rosnącej listy osiągnięć Critical Role, która obejmuje wieloletnią ekskluzywną umowę z Amazon Studios na takie programy, jak The Legend of Vox Machina i nadchodzącą animowaną adaptację Mighty Nein.

O grze Tears of the Kingdom

Tears of the Kingdom zaczyna się błyskawicznie, z 10 milionami egzemplarzy sprzedanych w ciągu zaledwie pierwszych trzech dni. Aby uzyskać pomoc dotyczącą wszystkiego, co związane jest z Łezami królestwa, zapoznaj się z naszym przewodnikiem i poradnikiem dotyczącym Łez królestwa na temat przechodzenia przez Hyrule. W rzeczywistości możesz zacząć tutaj:

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Walkthrough

O autorze

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad siedmioletnie doświadczenie w branży gier, zdobyte w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Znajdź go na Twitterze @LoganJPlant.

Źródło: Mat Hayward/Getty Images. IGN.