Kirby’s Dream Land 2 dołącza do 3 innych klasycznych gier, które pojawią się na Nintendo Switch Online


Kirby’s Dream Land 2 dołączyło do kolekcji Nintendo Switch Online wraz z BurgerTime Deluxe, Side Pocket i Xevious.

Nintendo udostępniło aktualizacje NES, Super NES i Game Boy z marca 2023 r. dla swojej usługi subskrypcji Nintendo Switch Online w filmie na YouTube, który zwrócił uwagę na nowe dodatki, które są dostępne zarówno na poziomach Basic NSO, jak i Expansion Pack.

Gracze będą mogli odkrywać Tęczowe Wyspy w Kirby’s Dream Land 2 i rozkoszować się arkadową akcją w BurgerTime Deluxe, które dołączają do biblioteki Game Boya, a także wystawiać swoje umiejętności na próbę w Side Pocket, teraz w kolekcji SNES i Xevious w bibliotece NES.

Gry Game Boy i Game Boy Advance zostały dodane do usługi subskrypcji Nintendo Switch Online w lutym, z klasycznymi grami Game Boy dostępnymi dla osób z subskrypcją Basic NSO, a gry Game Boy Advance trafiają do subskrybentów pakietu Expansion Pack.

Pakiet rozszerzeń dla Nintendo Switch Online wywołał pewne kontrowersje, gdy został uruchomiony w październiku zeszłego roku, a gracze początkowo niezadowoleni z wydajności usługi, jednak gry działały z częstotliwością 60 Hz na wszystkich terytoriach i od tego czasu wprowadzono więcej ulepszeń.

Adele Ankers-Range jest niezależną pisarką rozrywkową dla IGN. Śledź ją na Twitterze.

Źródło : https://www.ign.com/articles/kirbys-dream-land-2-joins-3-classic-games-nintendo-switch-online