Kirby otrzymuje własny panel na konferencji Game Developers Conference 2023


Obraz: Nintendo

Różowy puszek Kirby jest nieruchomy rodzaj świętuje swoje 30. urodziny i wydaje się, że na zakończenie obchodów odbędzie się specjalny panel, który odbędzie się w marcu na Game Developers Conference 2023.

Według oficjalnej strony internetowej panel ten będzie „sesją projektową” z udziałem programistów Shinya Kumazaki i Tatsuya Kamiyama. Skoncentruje się na Kirby and the Forgotten Land oraz na tym, jak dokonał skoku do świata 3D, a także na nowych funkcjach, które dodaje do długoletniej serii. Zbiega się to również z pierwszą rocznicą gry.

Wiele wymiarów Kirby przedstawia dyskusję Shinyi Kumazaki i Tatsuyi Kamiyamy Kirby i Zapomniana Kraina rok po wydaniu — patrząc na to, jak wnieśli tradycję Kirby rozgrywkę w świat 3D, a także zbadanie niektórych nowych funkcji w grze, w tym ulubionego przez fanów trybu Mouthful”.

Game Developers Conference odbędzie się w San Francisco w dniach 20-24 marca br. Inne gry prezentowane na corocznej imprezie to m.in Call of Duty: Modern Warfare 2, kamieniołom, i niezależny hit Tunic.

Jeśli pojawią się jakieś interesujące wiadomości z panelu Kirby z udziałem Kamuazakiego i Kamiyamy, z pewnością damy Ci znać. Wypróbowałeś już wycieczkę 3D różowej purchawki? Nie możesz się doczekać Kirby’s Return To Dream Land Deluxe? Upuść komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/kirby-is-getting-his-own-panel-at-the-2023-game-developers-conference