Kingdom Hearts IV: nie planuje się obecności na Summer Game Fest 2024

Kingdom Hearts IV: Geoff Keighley kładzie kres spekulacjom

Fani z niecierpliwością czekają na wieści dotyczące Kingdom Hearts IV w ramach tegorocznego Summer Game Fest. Jednak niedawna wiadomość od samego pana SGF, Geoffa Keighleya, sugeruje, że kolejna przygoda Sory nie będzie obecna podczas prezentacji.

Keighley poruszył ten temat podczas swojej ostatniej transmisji pytań i odpowiedzi na Twitchu, podkreślając, czego można się spodziewać po tegorocznym wydarzeniu. Pomimo wielu pytań na temat Kingdom Hearts IV powiedział: „Ludzie sami siebie pokonują, ale zawsze można mieć nadzieję”. Choć nie jest to potwierdzenie, obecność Sory wydaje się mało prawdopodobna.

Czekam na moderację

Z pewnością odpowiedź Keighleya pozostaje enigmatyczna, jednak warto odnotować, że Square Enix nie zostało jeszcze ogłoszone jako jeden z wydawców biorących udział w wydarzeniu. Być może zatem mądrze jest nie mieć zbyt wielu złudzeń, jak sugeruje Keighley.

Kingdom Hearts IV zostało ujawnione przez Square Enix w 2022 roku podczas obchodów 20. rocznicy serii. Nie potwierdzono jeszcze żadnej platformy ani daty premiery, ale plotki wskazują na premierę w 2025 roku.

Jeśli chodzi o to, czy gra pojawi się na SGF, będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć. Summer Game Fest 2024 rozpoczyna się w najbliższy piątek, 7 czerwca, prezentacją otwierającą Keighley o 14:00 czasu PT / 17:00 ET / 21:00 GMT / 7:00 AET (8 czerwca). Wszystkie informacje na temat wydarzenia znajdziecie w naszym poradniku poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com