Killer Instinct świętuje swoje dziesiąte urodziny darmową aktualizacją

Killer Instinct, bijatyka z 2013 roku, kończy 10 lat z „darmową rocznicową aktualizacją”, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Ta niespodziewana aktualizacja nie tylko zapewni równowagę gry i ulepszony system dobierania graczy, ale także zapewni obsługę rozdzielczości 4K dla fanów grających na Xbox Series X/S.

Killer Instinct: darmowa aktualizacja z okazji 10-lecia

Zapowiedź aktualizacji pojawiła się na oficjalnym koncie Killer Instinct na Twitterze/X: „Nasi przyjaciele z Iron Galaxy wrócili! Razem, jeszcze w tym roku, udostępnimy darmową aktualizację Killer Instinct z okazji 10. rocznicy, zawierającą aktualizację balansu, ulepszone dobieranie graczy i obsługę 4K dla Serii X|S. »

Tweet kończy się obietnicą, że więcej informacji zostanie ujawnionych „wkrótce”. Następnie zespół programistów Iron Galaxy przesłał dalej wiadomość, dodając: „Gang znów jest razem. Bądź na bieżąco z aktualizacjami Killer Instinct w najbliższej przyszłości! »

Najnowsze aktualizacje Killer Instinct

To nie pierwszy raz, kiedy gra z 2013 roku została zaktualizowana w tym roku. Rzeczywiście, w maju dowiedzieliśmy się, że Killer Instinct otrzymuje aktualizację, ponieważ serwery gry zostały przeniesione na nowszą platformę.

„Coraz trudniej jest radzić sobie z problemami związanymi z poleganiem Killer Instinct na przestarzałych usługach” – powiedział wówczas deweloper.

Ostatni raz Killer Instinct otrzymało nową zawartość w 2016 roku, a Definitive Edition całej zawartości popremierowej zostało wydane w 2017 roku.

Źródło: www.eurogamer.net