Kiedy serwery Fortnite powrócą w pierwszym sezonie Rozdziału 5?

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1: Serwery nie działają

Serwery Fortnite są obecnie wyłączone. Ale nie martw się; to zaplanowane. Po kolejnym katastrofalnym wydarzeniu na żywo, tym razem zatytułowanym Wielki Wybuch, wkrótce nadejdzie zupełnie nowy świat w czymś, co powszechnie nazywa się Fortnite Rozdział 5 Sezon 1. Jeśli zastanawiasz się, kiedy serwery Fortnite powrócą oto, co wiemy po zakończeniu Fortnite OG.

Fortnite nie działa – kiedy serwery wrócą do rozdziału 5, sezonu 1?

Epic lubi, żeby to było dla Ciebie niespodzianką, ale najnowsza historia sugeruje, że w Fortnite będzie można ponownie grać jutro, 3 grudnia, około 4:00 czasu PT – 7:00 czasu ET / 7:00 czasu PT – 10:00 czasu ET.

To trzygodzinne okno to nasze najlepsze przypuszczenie na podstawie kilku lat spędzonych w Fortnite i jak zawsze rzeczywisty czas może ulec zmianie z wielu powodów.

Premiera Fortnite Rozdział 5

Jest to spowodowane wdrożeniem poprawki. Wygląda na to, że Epic dąży do jak najszybszego zakończenia tego okna startowego, o godzinie 4:00 czasu pacyficznego / 7:00 czasu pacyficznego, ale sytuacja może się opóźnić, jeśli zespół napotka jakiekolwiek problemy. Jednak Epic mógłby nawet zdecydować się na wypuszczenie nowego rozdziału później, a nawet wcześniej, choć wydaje się to mniej prawdopodobne.

Ostatecznie mówi się, że rozdział 5 Fortnite to nowy początek gry, w którym znajdują się trzy główne nowe gry: Lego Fortnite, Rocket Racing i Fortnite Festival.

Źródło: www.gamespot.com