Kiborg: Arena, nowy cyberpunkowy roguelike, którego nie można przegapić!

Gra Kiborg: Arena

Odkryj nową grę typu roguelike, Kiborg: Arena

Deweloper Sobaka Studio ujawnił Kiborg: Arena, grę typu roguelike przypominającą cyberpunkowego Sifu. Ten ostatni został ujawniony podczas dzisiejszej prezentacji Guerrilla Collective. Arena jest prequelem Kiborga i ukaże się tego lata na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC (za pośrednictwem Steam).

W pełnej wersji gry – Kiborg – gracze muszą stawić czoła falom wrogów jako Morgan Lee, przywódca obdartej grupy bojowników ruchu oporu na więziennej planecie Sigma. „Uderzaj za pomocą karalnych umiejętności walki w zwarciu, eliminuj zmechanizowanych żołnierzy za pomocą broni palnej i wdrażaj ulepszone możliwości cybernetyczne, aby unicestwiać krwiożerczych złoczyńców. Naucz się unikać, blokować i parować przeciwników, aby ustawić ich w pozycji do śmiertelnego ciosu. » Gra bardzo przypomina Sifu, doskonałą bijatykę skupioną na walce, wydaną w 2022 roku.

W Arenie gracze wcielają się w Morgana Lee, który wysyła klony, aby walczyły w jego imieniu podczas misji w Sigma Coliseum. Tutaj klony Morgana będą rywalizować w krwawych bitwach z innymi mieszkańcami więziennej planety, aby zarobić pieniądze i wesprzeć ruch oporu.

Arena posiada także tryb Endless Mode, który według Sobaki generuje nieskończoną ilość coraz trudniejszych do pokonania wrogów.

W pełnej wersji gry gracze będą zbierać zasoby, aby odblokowywać trwałe ulepszenia, zawierać sojusze i badać zakazane technologie, aby zyskać przewagę.

Zdjęcia z Kiborga:

Data premiery i recenzje

Arena ukaże się latem tego roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Data premiery pełnej gry Kiborg nie jest jeszcze znana.

Co sądzisz o Kiborgu? Daj nam znać swoje komentarze poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com