Kena: Bridge of Spirits pojawia się na Xbox z ekskluzywnymi bonusami

Wkrótce dowiesz się o wydaniu Kena: Bridge of Spirits na Xbox. Gra będzie dostępna na Xbox One i Xbox Series X/S od 15 sierpnia w cenie 34,99 GBP w sklepie Microsoft Store. Będzie zawierał ekskluzywne czapki z motywem pirackim dla Rots, nieśmiałych i nieuchwytnych duchów gry, a także unikalną laskę Kena i złotą skórkę Rot.

Wersja fizyczna Premium i ekskluzywne aktualizacje DLC

Seria Xbox Obie wersje gry będą także zawierać aktualizację DLC Kena: Bridge of Spirits Anniversary, która pojawi się na PlayStation i PC w 2022 roku. Ta aktualizacja dodała tryb Nowa Gra + jako główną nową funkcję, a także inne dodatki, takie jak możliwe do wyposażenia Charmstones, które oferowały korekty statystyk i umiejętności.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się historią Keny z nową publicznością na platformach Xbox” – powiedział Josh Grier, dyrektor operacyjny twórcy gry, Ember Lab. „Kena, nasza pierwsza gra, wiele znaczy dla wszystkich w studiu, a zespół nie może się doczekać, aż podzieli się podróżą Keny z większą liczbą graczy – naprawdę mamy nadzieję, że każdemu spodoba się spotkanie z Keną i jej przyjaciółmi Rot! »

Zamów już teraz w przedsprzedaży

Kena: Bridge of Spirits będzie można zamówić w przedsprzedaży zarówno cyfrowo, jak i fizycznie na konsolę Xbox „wkrótce” – oznajmił zespół.

Źródło obrazu: Laboratorium Ember

W naszej wstępnej recenzji Kena: Bridge of Spirits opisaliśmy tę grę jako „piękną, ale nieoryginalną przygodę”. „Jeśli grałeś już w sporo gier” – napisała w 2021 r. współautorka Eurogamer Malindy Hetfeld, „prawdopodobnie znudzi Ci się powtarzanie tu utartych pomysłów… To gra, która oferuje piękne imitacje gier Zelda, Uncharted, The Pathless i Pikmin, które mijają w ciągu 10–15 godzin gry, ale gra w Kenę staje się bardzo nudna i bardzo szybko. »

Źródło: www.eurogamer.net