Kena: Bridge of Spirits pojawi się na Xboxie w sierpniu z nowymi, ekskluzywnymi funkcjami

Kena: Bridge of Spirits ukaże się na Xboxie w sierpniu. Ta przygodowa gra akcji, wydana w 2021 roku, początkowo była dostępna wyłącznie na PlayStation i PC. Pojawieniu się gry na platformie Microsoft towarzyszą nowe, ekskluzywne funkcje w grze.

Unikalna rozgrywka

Gra stworzona przez Ember Lab opowiada historię Keny, młodego przewodnika duchowego, który musi rozwiązać zagadkę zniszczonej wioski, pomagając zagubionym duszom przejść do zaświatów. Pomagają jej Rot, urocze małe duchy, którym Kena może rozkazywać, aby pomagały jej w zagadkach i bitwach. Zainspirowany seriami takimi jak The Legend of Zelda, projekt gry zawiera mieszankę elementów Dark Souls firmy From Software w walce.

Wzbogacone wrażenia na Xbox

Kena pojawi się na Xbox Series X/S i Xbox One 15 sierpnia w cenie 39,99 dolarów. Ta wersja będzie zawierać ekskluzywne akcesoria Rot o tematyce pirackiej, skórkę Golden Rot i wyjątkową laskę dla Keny. Dostępna będzie również nowa fizyczna edycja premium, zawierająca te elementy, cyfrową ścieżkę dźwiękową i ekskluzywny arkusz naklejek. Wersja na konsolę Xbox będzie zawierała także rocznicową aktualizację DLC, zawierającą wersje Spirit Guide Trials, dodatkowe stroje dla Keny oraz tryb New Game+.

Sukces doceniony przez krytyków

Z oceną 9 na 10, Kena: Bridge of Spirits została doceniona przez graczy. Gra odniosła komercyjny sukces, pokrywając koszty rozwoju zaledwie miesiąc po premierze we wrześniu 2021 roku. Jeśli jesteś fanem gier w stylu Zelda lub szukasz wrażeń, które sprawią, że będziesz się uśmiechać na każdym kroku, Kena : Most Duchów jest dla Ciebie.

Zanurz się głębiej w świat Kena: Bridge of Spirits, zaglądając za kulisy w naszym dedykowanym centrum artykułów.

Źródło: www.gameinformer.com