Kemco Sale Rabaty 11 RPG na Switch i 3DS


Kolejny miesiąc, kolejna wyprzedaż od Kemco. W tym momencie to tradycja.

Tak, japoński wydawca i programista powraca z kolejną rundą rabatów w e-sklepach Switch i 3DS. W sumie dostępnych jest jedenaście gier RPG i chociaż masowo produkowany zestaw przygodowych gier fabularnych Kemco nie jest zwykle uważany za najlepszy, jest to bardzo przyzwoity sposób na zaopatrzenie się w kilka różnych gier, jeśli jesteś super fanem gatunku.

Oto wszystkie dostępne obecnie oferty:


Alphadia Genesis
35% zniżki | Przełącznik Nintendo

Lagoon- świat rządzony przez dwa wielkie królestwa Archleign i Ghalzabine. Radując się w nowo odkrytej epoce pokoju, obywatele tego świata żyli ze sobą w harmonii, dopóki morderstwo popełnione przez klona nie wstrząsnęło społeczeństwem do samego rdzenia. Wiedząc, że incydent jest taki, którego nie można zignorować, oba królestwa powołały wspólny zespół śledczy, aby ustalić przyczynę i postawić winnych przed wymiarem sprawiedliwości. Jednak, gdy wskazówki zaczynają wyglądać jak ślad prochu strzelniczego zmierzający wprost do wybuchowej beczki, wszystko wydaje się być znacznie bardziej niestabilne, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić…

Wieża Midden
35% zniżki | Przełącznik Nintendo

Po tym, jak Miden Tower zostaje zaatakowane przez Imperium Alroval, magowie, którzy nazywają ją domem, zostają osaczeni na jej wyższych piętrach. To uruchamia serię tragicznych wydarzeń, które prowadzą do kontrofensywy mającej na celu odzyskanie wieży i zemstę za wyrządzone im krzywdy.

Historie sefirowe
45% zniżki | Przełącznik Nintendo

Shendoah – świat chroniony przez Sephiroth. Jednakże, gdy moc drzewa świata zaczęła słabnąć, niezliczona ilość ludzi została pokonana przez wdzierający się mrok, który przekształcił ich w potwory. Teraz, gdy świat jest na skraju zagłady, nieprawdopodobny zespół wyrusza w przygodę ze swoimi przekonaniami… Ale jaka szokująca prawda czeka ich na końcu ich podróży…?

Frane: Smocza Odyseja
45% zniżki | Przełącznik Nintendo

Kunah, chłopiec z plemienia ognistych smoków, zostaje pewnego dnia wezwany przez boga, który panuje nad światem, Vanneth, i otrzymuje polecenie sprowadzenia Escude, zagubionej dziewczyny z klanu aniołów z powrotem do Vanneth. Wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa, Riel, córką wodza lodowych smoków, podąża za zaginioną dziewczyną i wyrusza do rozległego świata pod chmurami, by znaleźć tajemnicze i zabawne przygody.

Szukaj serc
45% zniżki | Przełącznik Nintendo

Z pytaniami kłębiącymi się w jego głowie, dlaczego został stworzony i przez kogo, Izen wyrusza w podróż, aby odkryć swoje pochodzenie. Jednak, gdy on i ci z nim szukają odpowiedzi na tę tajemnicę, nie zauważają cienia, który zakrada się na nich z zamiarem powstrzymania ich przed śmiercią…

Zagubiona starożytność
50% zniżki | Przełącznik Nintendo

Bine, młody człowiek mieszkający w małej, wiejskiej wiosce, spędza spokojnie dni, wykonując pracę i rozprawiając się z demonami dla mieszkańców wioski. Pewnego dnia zostaje poproszony przez Lunarię, dziewczynę mieszkającą w pobliżu wioski, by pojechał z nią do królewskiej stolicy.

Po podróży pełnej niespodzianek, oboje przybywają do stolicy. Są zachwyceni, że po raz pierwszy są w mieście, ale wita ich jeden z zamkowych żołnierzy, który ma chronić mieszkańców. Przy coraz większej liczbie zaginięć oczekiwania władców są mieszane. I jest też zapomniana egzystencja…

Zjawa Saga
50% zniżki | Przełącznik Nintendo

Co powinieneś wiedzieć: Revenant Saga będzie zawierał ponad 30 godzin rozgrywki wplecionej w misterną podróż Alberta. Obejmuje to różnorodne unikalne zadania podrzędne, systemy transformacji w bitwie, a także system wykuwania broni, który pozwala graczom tworzyć całkowicie unikalną broń!

Dogmat Zjawy
45% zniżki | Przełącznik Nintendo

Ludzie osiągnęli boską siłę dzięki mocy świętych bestii, podczas gdy therianie czczą różne istoty znane jako dzikie bogowie. Gdy obie rasy starają się harmonijnie rozwijać, pojawia się nieprzyjemny smród. Główny bohater, Caine, infiltruje ruiny i znajduje tajemniczą dziewczynę w masce. Ta dziewczyna ma takie same czarne skrzydła jak dziki bóg…! To dziwne spotkanie staje się katalizatorem wielkiego planu, który zmieni światy ludzi i terian. Czy boska moc doprowadzi do dobrobytu lub zniszczenia… Dowiedz się, jak rozwija się ta epicka historia!

Więzy Niebios
50% zniżki | Przełącznik Nintendo, 3DS

Czasy się zmieniają, a istnienie Grimoas stało się mniej istotne w życiu codziennym. Młody Eil jest w trakcie ceremonii dochodzenia do pełnoletności, gdy nagle jego miasto zostaje zaatakowane przez demona i pogrążone w płomieniach. Pośród tego zamieszania Eil zawiera pakt z Air Grimoa, Nogardem, aby ocalić wszystkich…

Nieskończone Dunamis
50% zniżki | Nintendo 3ds

Pewnego dnia, w drodze do domu z pracy w Królewskim Mieście, utalentowany inżynier imieniem Luke spotyka młodą kobietę, Estelle, zaatakowaną w jaskini niedaleko jego wioski. Po odpędzeniu jej napastników próbuje wyciągnąć ją ze stosu porzuconych części mechanicznych, by odkryć, że ona sama jest w połowie robotem! Nieco ciekawy tego, na co się natknął, Luke postanawia zabrać Estelle do domu i ją naprawić, ale niewiele wie o łańcuchu wydarzeń, w które zaraz się zaplącze…!

Smok Sinker
50% zniżki | Nintendo 3ds

Połącz siły z ludźmi, elfami i krasnoludami i wyrusz w podróż, by zabić złego smoka, Wyrmvarga!
Wykorzystując 8-bitową grafikę i dźwięk, które nawiązują do złotej ery gier RPG, Dragon Sinker wprowadza wizualną i dźwiękową ucztę na stół głodnych graczy spragnionych nostalgii za wspaniałymi klasykami z przeszłości!


Coś ci się podoba? Daj nam znać, jeśli wybierzesz którąś z tych gier w komentarzach.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/kemco-sale-discounts-11-rpgs-across-switch-and-3ds