Seagate obniża ceny kart rozszerzeń do Xbox Series X|S – Wiadomości GameSpot

Seagate obniża ceny karty rozszerzeń do Xbox Series X|S

Firma Seagate oficjalnie i trwale obniżyła ceny swoich kart rozszerzeń do konsol Xbox Series X|S. Zgodnie z nowymi cenami Seagate, karta rozszerzeń 512 GB będzie teraz kosztować 90 USD (było 140 USD), wersja 1 TB będzie sprzedawana za 150 USD (było 220 USD), a model 2 TB ma zalecaną cenę detaliczną 270 USD (było 400 USD).

Ta obniżka cen ma miejsce w czasie, gdy nowoczesne gry wideo stają się coraz większe, czego godnym uwagi przykładem jest niedawne wydanie Star Wars Jedi: Survivor. Kontynuacja Fallen Order firmy Respawn zajmuje ponad 150 GB miejsca na konsoli i komputerze PC, podczas gdy inne gry, takie jak Call of Duty: Modern Warfare II i Red Dead Redemption 2, mogą z łatwością zająć większość dostępnej przestrzeni dyskowej.

Co oferuje karta rozszerzeń Seagate?

Rozwiązanie firmy Seagate jest proste, ponieważ karta rozszerzeń pasuje do dedykowanego gniazda z tyłu konsoli Xbox Series X|S i działa tak samo jak wewnętrzny dysk SSD. Oznacza to, że nadal będziesz mieć błyskawiczne czasy ładowania w grach, funkcję szybkiego wznawiania i inne korzyści z oprogramowania sprzętowego Xbox Velocity. Po prostu podłącz i jesteś gotowy do gry.

Podczas gdy karta rozszerzeń 512 GB jest obecnie wyprzedana w kilku sklepach, Amazon i Best Buy nadal mają zapasy wersji 1 TB i 2 TB w nowych cenach.

Konkurencja od Western Digital

Jednocześnie Seagate ma pewną potencjalną konkurencję w drodze do Western Digital, ponieważ niedawno wyciekły szczegóły dotyczące karty rozszerzeń tej firmy. Karta rozszerzeń WD Black C50 będzie kosztować 180 USD za model o pojemności 1 TB, ale stały spadek cen firmy Seagate znacząco podkopuje rywala.

Podsumowanie

Seagate oferuje teraz swoje karty rozszerzeń do Xbox Series X|S w niższych cenach, co jest świetną wiadomością dla graczy, którzy potrzebują więcej miejsca na swoje gry. Karta rozszerzeń Seagate jest łatwa w instalacji i oferuje błyskawiczne czasy ładowania, co zapewnia doskonałe wrażenia z gry.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/xbox-series-x-s-storage-cards-are-finally-getting-less-expensive/1100-6513874/?ftag=CAD-01-10abi2f.